Плачење

mile_panikaaa

Нормален
Член од
28 април 2008
Мислења
348
Поени од реакции
9
Ако се важи, тогаш плачем секој ден :pos:
За тоа прашуем Ја на сваки саат време плачем од смеење! :pos2:
А иначе она плачење ми било пред 2 години сум плачел за еден другар.Задњо плачење ми било тоа.И пијан бев и свешто се деси таа вечер ми олесни плачењето!
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Пред 2 дена. Незнам што ми стана, читав поезија (после многу долго време, ака од рагањето) и слушав вокал транс. Едноставно бев преплавен со емоции. Ми олесна колку-толку. :kesa:
 

rossoner stefan

Модератор
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.770
Поени од реакции
192
Вчера....ми се собра се на куп...пуштив некои балади седнав и плачев едно добри 30 минути....
 

• ChocohoLic •

~Life Is Unpredictable~
Член од
10 ноември 2008
Мислења
18
Поени од реакции
1
Многу често плачам и тоа се дешава кога сум сама или со поблиски другарки ...некако ми е глупо пред друштво...плачам на филмови,на песни,од нервоза а последен пат плачев пред два дена..ме изнервира една личност што многу ми значи и бев многу лута ама сега е се ок :)
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
230
Поени од реакции
9
:jaj:Денес. На еден момент од "Friends" серијата.:jaj:
 

Lucybell

~Supergirl~
Член од
5 ноември 2008
Мислења
136
Поени од реакции
17
пред неколку часа :S сеуште не можам да ја прифатам паузата на мојата врска....а што е најтрашно...јас сакав :S
 
Член од
26 јуни 2006
Мислења
288
Поени од реакции
24
Сношти...Многу ме погоди една вест поврзана со него...ама ми олесна и после ми беше ок.
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Пред две недели.Имав проблеми нешто:nesum:
 
С

Сатори

Гостин
Мислам дека има некои 3 недели од последниот пат кога плачев, ми беше екстремно тешко, си имав вбризгано во себе голема доза на фрустрација и депресивност, ја поминав границата на издржливост и плачев, така, ќеифски. :)
Ми помина барем нервозата потоа, се се среди во рок од неколку часа и сеуште ме држи олеснувањето од тогаш.

Инаку редовно си плачам кога ќе излезам од дома, студенилото лошо ми влијае врз очите.
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Вчера.
Го даваа концертот на Тоше.
Кога го гледам никогаш не можам да останам рамнодушна.
Ем ме тера да се смеам со него,ем да плачам за него.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom