Пинг-Понг!

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Обожавам пинг - понг, за жал не сум играла милион години. Многу ми е заразно, кога ќе се залепам за палицата не ја пуштам.:pipi:
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Ај ако може некој да ми најде на нет нешто општо за пинг понг. Само да не е од википедија на мак јазик бидејќи од таму препишав се. Ми треба за проект.

Благодарам:smir:
 
S

SSS-Stolica

Гостин
Прееска на физичко играв 3-4 партии и победив и изгубив...колку за забава го играм...сеедно ми е дали ќе победам или ќе изгубам...
 
Член од
2 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.782
Ми тргна добро пинг понгот игравме кај еден другар и изиграв 8 натпревари од кои изгубив само 2,па размислувам да идам на тренинг на пинг-понга???
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.335
Поени од реакции
2.224
Ми тргна добро пинг понгот игравме кај еден другар и изиграв 8 натпревари од кои изгубив само 2,па размислувам да идам на тренинг на пинг-понга???
HAHA, Зависи каков ти бил противникот, можи на некое мало дете да си лажал :P (шала бе) ...
Оди бе, проби ако те бива остани ако не, играј си со другарот пак :)
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.677
Поени од реакции
4.793
ц ц ц неам играно едно добри 5 месеца ... редно време е да се вратам у форма .. некоја партија колку да се загреам .. потезите и рефлексите не се губат
 

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23
Пинг-Понг тренирам веке 1 година... и играм за ППК Бучим
 

aleksandarreal

Sport fanatic
Член од
15 мај 2009
Мислења
905
Поени од реакции
276
ej овој спорт порано не го сакав ама ич сеа не можам ден без пинг понг криза ме фака стаен сум у форма како никогаш до сеа па кој сака може да се решиме една партија палицана сеа ми работи 100% :sekss:
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Некој тим во Скопје онака за рекреативно тренирање??
 
Член од
22 август 2009
Мислења
30
Поени од реакции
5
Играм во училиште, но бидејќи сега не работи училиштето ако може да ми кажете некои места во Скопје каде што може да се игра и секако цена.
 

Blue_Boy

THE WAY I AM
Член од
29 октомври 2009
Мислења
345
Поени од реакции
33
ИГрав пинг понг кога бев помал,сеа неам играно одамна.
 

Lady Gaga*

«3 Him!
Член од
4 јануари 2010
Мислења
293
Поени од реакции
19
Летоска играв кога бев на одмор во Грција.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom