Пејсажи (исклучиво ваши дела)

Член од
27 август 2008
Мислења
15
Поени од реакции
0
Eve nekoi moi sliki od Ohrid ovaa godina. Ovie mi se omileni

P.S. Da ne znae nekoj strana za aploadiranje na sliki ama so golema rezolucija (3264x2448)


 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.075
Еве дел од моите слики, кој испаднаа мисалм убаво а и сликав без никакви подесувања дека сеуште врска немам. Сликите се од вчера вечерта тазе :)

 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.075
Сликано сега вечерва, премногу ладно но сепак вредеше :).
Немам ич ништо чепнато на сликава само намалена на 800*600.....

 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
456
Сликано сега вечерва, премногу ладно но сепак вредеше :).
Немам ич ништо чепнато на сликава само намалена на 800*600.....

Ова со D40 сликаше? Ако е со тој апарат добронамерно ти кажувам СРАМОТА. Прочепкај го user manualот и прочепкај низ темиве тука.
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
1.433
Поени од реакции
341
еве една моја... од бока-которскиот залив :D:D
 
Член од
7 март 2007
Мислења
197
Поени од реакции
12
Точкест, не ми го карај другарчето, кога ке ги научи доволно добро опциите, посебно мануал нели, ќе може да прави фантастични слики со D40-ката. :D
 

jeeeee8

Like dreams
Член од
28 ноември 2008
Мислења
647
Поени од реакции
16
ej ne da ne se razbiram sto kako i zasto
cisto onaka amaterski fotki od moj mobilen (inspiriracija od makedonskite ubavini):wink:
 

Алексич

I'm LeGenD!
Член од
13 јули 2008
Мислења
567
Поени од реакции
23
Сликите се од летото, сликани во еден парк во Монте Карло:)(многу беше убав:pipi:)
 

FrEaKy GiRL

...FaLLeN AnGeL...
Член од
20 јули 2007
Мислења
623
Поени од реакции
28
Еве некои и од мене...макар што повеќе се водени пејсажи:) 

Kajgana Shop

На врв Bottom