Пејсажи (исклучиво ваши дела)

Член од
25 јуни 2008
Мислења
98
Поени од реакции
4
На оваа тема ставајте пејсажи сликани со вашиот фотоапарат!
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
На оваа тема ставајте пејсажи сликани со вашиот фотоапарат!
А може што сме ги сликале ние, ама со апарат од другар или роднина?

Шега. Ајде, ставајте. И потрудете се да личат на нешто.

Секој обид фотка гуглана од нет да се претстави како нечие лично дело ќе резултира со бан од тема.
 
Член од
27 јули 2008
Мислења
79
Поени од реакции
0
dali vi se dopaga?

mozebi treba da i se dotera malce bojata no kaj mene izgleda super ovde e bleda
 

Attachments

Kajgana Shop

На врв Bottom