Пазарете се тука!

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Продавам Nokia 9110 Communicator
Детали во пп.
 

Cappie

Vincere non è importante: è la sola cosa che conti
Член од
29 мај 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
307
жити мене го даде за 100 евра ? :eek:
Епа гледав по ова сајтовиве за огласување, прашував по мобилари...Мобиларите ми даваа по 80 најмногу, а на сајтовите дури и нови со гаранција ги продаваат по 130-140 евра. Мене не ми беше нешто да извадам максимум ќар од него, туку да го дадам сега, кога не ми треба, а и кога сеуште има некој да го купи...Блекбери е пропадната марка, па цените ќе одат само надоле...Вака, земав 100-че за него, се отарасив да не кажам од истиот и сега си се префрлив на Андроид, па нема да се молам за секоја нова апликација по некоја случајност да направиле и верзија за бб ос :)
 
Член од
9 септември 2008
Мислења
769
Поени од реакции
322
Продавам Дигитален фотоапарат ( Sony DSC-H7 ) повеќе детали пишете приватна порака...
 

mandak

матапрчо
Член од
26 март 2009
Мислења
799
Поени од реакции
525
Купувам самсунг галакси прва генерација давам сонѕ еркиснон c905 + доплата...
 

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
Купувам андроид телефон до 11.500 денари со подобра камера и поголем екран кој има понуда нека пиши приватна порака со можност да го испрати за Ресен...ве очекувам:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom