Пазарете се тука!

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Продавам Nokia 9110 Communicator


Детали во пп.Btw, знае некој колку иде отприлика iPhone 4 кодиран? И колку чини декодирањето?
 

vlatko_95

Чоек
Член од
26 септември 2008
Мислења
260
Поени од реакции
66
PS3 160 GB, + 5000 denari.
Лелееј изглеа лошо сум пишал па лошо сте ме сватиле.. не продавам ајфон 4ки.. туку барам некој што нуди со гивеј да е скроз зачуван и со кутија... црн
 

Kajgana Shop

На врв Bottom