Пазарете се тука!

Epics™

Академски граѓанин
Член од
29 септември 2011
Мислења
1.590
Поени од реакции
3.891
--- надополнето: 17 септември 2012 во 20:22 ---

таа понуда ми ја дадоа во мобилара така да фала ама не, а иначе е црн телефонот​
Нема да добиеш подобра понуда пријателе, од искуство ти кажувам.

Земи или остави е работава.
 
A

Advokatisce

Гостин
Нема да добиеш подобра понуда пријателе, од искуство ти кажувам.

Земи или остави е работава.
Нема да добиеш подобра понуда пријателе, од искуство ти кажувам.

Земи или остави е работава.
ќе оставам тогаш во секој случај фала на понудата
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.098
Поени од реакции
1.885
--- надополнето: 17 септември 2012 во 20:22 ---

таа понуда ми ја дадоа во мобилара така да фала ама не, а иначе е црн телефонот​
Дека рече не мн користен, иначе пред месец дена земав BB 8900 Curve за 2000 денари и тоа добро сочуван со опремата
и тоа 8900 е повисока класа од 8520-ката
 

vlatko_95

Чоек
Член од
26 септември 2008
Мислења
260
Поени од реакции
66
HTC Desire топ сочуван нема никаква маана 8 000 ден некој заинтересиран?
 
A

Advokatisce

Гостин
Дека рече не мн користен, иначе пред месец дена земав BB 8900 Curve за 2000 денари и тоа добро сочуван со опремата
и тоа 8900 е повисока класа од 8520-ката
со здравје да си го користиш, али ја го давам за најмалку 50 евра ако не го купат нека седи дома како резерва не ми е хитно да го продавам туку едноставно ми седи вишок, башка само магнетната футрола е некаде 1000 ден
Заборавив да казам и дека работи само со вип.
 
Член од
23 јуни 2009
Мислења
958
Поени од реакции
23
sony ericsson p901i so 2 novi baterii + taa vo telefon, polnac za vo kola, za na kompjuter so postolje i obicen, tastatura, usb, penkalce i slusalki hitno cena 1500 ne e fiksna :0)
 

BloodyJesus

патенирана чепкалка
Член од
15 февруари 2012
Мислења
1.205
Поени од реакции
1.238
Продавам Ајфон 4С, стар 9 месеци, neverlock, црн. Ако е некој заинтересиран нека ми пише пп, само без замени и со понуда над 400 евра.
Никогаш не е доцна да се свати дека ајОС е шит :icon_lol: Ама има спас затебе, за крале нема...

патем колку гига е? и не мислиш дека цената ти е во облаци?
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
1.360
Поени од реакции
2.175
Никогаш не е доцна да се свати дека ајОС е шит :icon_lol: Ама има спас затебе, за крале нема...

патем колку гига е? и не мислиш дека цената ти е во облаци?
Не Блади, за 5ката се спремам, затоа го продавам. :)

Ако си заинтересиран ќе ти кажам колку гига е, вака не. :)
 

BloodyJesus

патенирана чепкалка
Член од
15 февруари 2012
Мислења
1.205
Поени од реакции
1.238
Не Блади, за 5ката се спремам, затоа го продавам. :)

Ако си заинтересиран ќе ти кажам колку гига е, вака не. :)
Имам еден пријател американец, ми завршил услуга у животов. ЧЧовекот не е нешо посебно, јаде 4 пици на ден, пие кока кола, мафта со сабја од стар варс и седи под американство биро за невработени :icon_lol:
Ми се јави пред некој ден дека ќе идел навака па да му дадам едно поклонче, нека се израдува.

колку гига?
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
1.360
Поени од реакции
2.175
Имам еден пријател американец, ми завршил услуга у животов. ЧЧовекот не е нешо посебно, јаде 4 пици на ден, пие кока кола, мафта со сабја од стар варс и седи под американство биро за невработени :icon_lol:
Ми се јави пред некој ден дека ќе идел навака па да му дадам едно поклонче, нека се израдува.

колку гига?
Хахаха, добар си :) 16 гб е, поплаки за цената не примам, фиксна е и мое право е која ќе биде. :P
 

BloodyJesus

патенирана чепкалка
Член од
15 февруари 2012
Мислења
1.205
Поени од реакции
1.238
Хахаха, добар си :) 16 гб е, поплаки за цената не примам, фиксна е и мое право е која ќе биде. :P
Џример, премногу е. Му ставаш цена на југо 5 000 евра, искрено. Покрај тоа користен е многу :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom