Пазарете се тука!

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Nokia e 65. Eden mesec e koristena , so sekakvi programi skype msn... ako saka nekoj da ja kupi neka pisi :):pop: 180 evra
неќам да ти влијаам негативно во понудата, но јас 130 евра ја продадов минатата недела и тоа 2 недели во излог ми седеше додека да најдов заинтересиран.
јес да има вифи, симбиан, чиста камера и убав дизајн но н95 се наоѓа денеска за таа цена што ти ја пиша.
мојата имаше гаранција до март и фул пак беше со кутија без гребаници освен нормално е кај горните дугмиња т.е. средното малце да е позлатено од мн работа т.е. изљупено.

ова чисто информативно, колку да не се чудиш што нема никој да ти се пријави за таа цена ниту приближно до таа цена да ти биде заинтересиран.

240 евра се продаваа на ново март/април оваа година.

сега е51 што ги има истите функции, за нијанса поквалитетен е и понов модел на ново се продава колку ти што го даваш твојот на старо.
 

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
со оглед на тоа дека W200 го зедов 2000 фул пак, барај му 2500 ако ти е фул пак(значи слушалки, полнач, усб и сите додатоци што идат со него)
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Ајмо, Sony Ericsson P1 користен неколку недели, со гаранција година дена за трампа.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Колку му бараш за во кеш ? има фул пак ? и од каде е купен ? :salut:
Фул пак, од 2BE, сметка фискале :)

Сони Ериксон генерално ми е бош некако, преферирам Нокиички, ама немаше интересни Нокии низ градов дента коа купував, па го зедов него за да не останам без телефон. Штознам, кажи цена.
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.098
Поени од реакции
1.885
Дај кажи сеа цена ... во прајвт мобилари и од сикрет сорсис е 220 евра нов со година гаранција.

кажи ми ти цена мора да знаеш ајде чекам :helou:
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
мистик би доплатил 10.000 денари за црна н82 користена неполн месец фул пак?
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Не го шиткам за кеш, пошо ке останам без телефон, го трампам само :)
 

~BlueBerry~

*I love my dreams*
Член од
8 јануари 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
63
ПРОДАВАМ iTouch 2G 16Gb, ЧИСТО НОВ, САМО МЕСЕЦ ДЕНА ГО КОРИСТЕВ, МИ ГО ПРАТИЈА ОД САД, КУПЕН ОД Аpple Storе, СО УСБ КАБЕЛЧЕ, ПРИЧИНА ЗА ПРОДАЖБА= ВИШОК МИ Е, ИАМ НОВ :)
ЦЕНА: 300Е
 

Kajgana Shop

На врв Bottom