Пад на Боинг 747 фатен на дело!

Член од
13 јануари 2012
Мислења
1.800
Поени од реакции
1.665
30.04.2013 Пад на Боинг во Кабул, при самото полетување авионот паднал.Американските служби за авијација се на терен за да ги дознаат причините за падот на Боингот.

Притоа загинале 7 луѓе.:(
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.616
Поени од реакции
31.821
Го изгледав од пуста љубопитност, ми се еба сонот кој го спремав за некоја минута.
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.616
Поени од реакции
31.821
Го разлистав онака...........како е возможно вакви работи да се на дофат. Јас го сакам нетов вака за драпашници низ кајганава пример како во темата за ,,Прв Секс" , ама ова не го бива шо не го бива :confused:
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
Пиши на гугл и стегни на првото и шибај надолу.....
Ауууу ... сепак ова е за насабајле , чисто да ти тргне денот :)

A инаку , што ли си мислеле луѓето внатре кога паѓал авионот ?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
turvior прави што ќе правиш али не отварај мрачњак, ќе зажалиш за сите пари :D
една што ми предаваше основно несакајќи ја заебав со ова :D
 

jyvation

Пургер
Член од
4 ноември 2009
Мислења
2.152
Поени од реакции
2.754
Ауууу толкаво чудо а падна како пердув.Страшна работа :cautious:
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.410
Поени од реакции
6.031
Ауууу ... сепак ова е за насабајле , чисто да ти тргне денот :)

A инаку , што ли си мислеле луѓето внатре кога паѓал авионот ?
Падвит авионов, можеби ?

Лесна им земја.

Мрачњак, крејзи шит и остали ствари можат да ви остават длабоки последици ...
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
Падвит авионов, можеби ?

Лесна им земја.

Мрачњак, крејзи шит и остали ствари можат да ви остават длабоки последици ...
Само еден клип изгледав кога некому му сечат глава док се дере брат ... и кога се погледнав у огледало се исплашив од себеси. Бел КРПА !!! Никад више не го упалувам тоа чудо.
 
Член од
20 октомври 2012
Мислења
3.612
Поени од реакции
6.240
Само еден клип изгледав кога некому му сечат глава док се дере брат ... и кога се погледнав у огледало се исплашив од себеси. Бел КРПА !!! Никад више не го упалувам тоа чудо.
Погадно нешто од клипов кај што му ја сечат главата никад у живот неам глеано :sick:
--- надополнето: 1 мај 2013 во 02:15 ---
споредно со ова авионов му доаѓа као relaxing meditative music
 

Kajgana Shop

На врв Bottom