ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ „Јустинијан Први“ Скопје

Justice for All

Tempus fugit
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.372
Поени од реакции
85
СООПШТЕНИЕ - Студентите кои не успееја да пријават колоквиум до 02.11.2008 можат истото да го направат до 03.11.2008 до 12 часот преку своите електронски досиеа. Доколку наидете на проблем , слободно обратете се до канцеларијата за ЕКТС до 12 часот
Никако не можам да се пријавам, ми вика Немате право да пријавите испит по избраниот предмет.
Дај кој знае нека каже број од ЕКТС, да им се јавам или нешто. Не знам, што да правам сега? У ПМ
 
Член од
24 септември 2008
Мислења
450
Поени од реакции
14
Abe narode kazete dali ima prepisuvanje kaj Grozdanovski i Micajkov.
Me mrzi da ucam.
Pozdrav.
 

Justice for All

Tempus fugit
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.372
Поени од реакции
85

*LittLe heart*

*најубави очи-ЗЕЛЕНИ*
Член од
14 јануари 2008
Мислења
751
Поени од реакции
289
Abe narode kazete dali ima prepisuvanje kaj Grozdanovski i Micajkov.
Me mrzi da ucam.
Pozdrav.
Па ако те мрзи да учиш зошто си се запишала на факултет, а и ги погоди предметите за препишување :uvo:
 

*LittLe heart*

*најубави очи-ЗЕЛЕНИ*
Член од
14 јануари 2008
Мислења
751
Поени од реакции
289
Јас имам само еден колоквиум и како што гледам сите од група се жалат дека неможат да го пријават.Јас успеав не ми правеше проблеми:toe:
 

Justice for All

Tempus fugit
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.372
Поени од реакции
85
Никако бе не можам да пријавам у пм. Ме нервира ова:nerv::nerv::nerv:
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
Пријавив. Конечно...
Фала Богу. Алелуја више:cuc:
блазе тебе... јас уште неможам и се иритирам... сум немала право.. курци... за 200 евра имам право и на глава да им се качам и да им скокам...
патем некој број од ектс дали има?
 

dungeon master

Милиционер
Член од
14 февруари 2006
Мислења
793
Поени од реакции
18
Ova temava za Praven nekako ne nie aktivna, koga ce vidis kolku studenti ne ima na praven :) Izgleda ostanuva na nekoj kako mene da ja razraboti :)

Pravniov ni e katastrofa. Osobeno za nas sto sme po stara programa. Ne bricat od site strani, gi poskapea prijavnite listovi, a odzgora plakam i 200 denari po ispit na uplatnica, eden ispit me kosta 295 denari za da go prijavam ejjjjjjjjjjjjjjjj :tapp:

Da ne ja spominjam Oktomvriska sto ne ni ja dadoa, morav da upisam kvadrat za eden ispit, a vaka moze ce go polozev. I otidoa 200 evra
 

Kajgana Shop

На врв Bottom