ПМФ

Член од
13 септември 2015
Мислења
10
Поени од реакции
1
Како би ја опишале Проф. д-р Билјана Пејова по општа хемија што предава?Лесно ли се мине кај неа?
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Некој да знае што се е потребно за да си ги земам документите од ПМФ (или барем копија)? Ми требаат за во глупиов завод да се пријавам.
Не одам на факултетот со години, а документите ми се уште таму :D
 
Член од
13 септември 2015
Мислења
10
Поени од реакции
1
Ке треба да си платиш едно 2-3илјади и ке ти ги дадат..Мора да платиш за да си ги земеш
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.004
Поени од реакции
15.329
А да ми направат само копија? :)
Мене слушај ме
Ќе одиш на студентски, ќе земеш барање, ќе го пополниш Барам да ми се издадат документите за изработка на копија дрн дрн таму ќе се потпишеш и одиш кај секретарката во деканат, секретарката таму се потпишува дека дозволува да си ги земеш документите и со барањето одиш кај тетките на студентски, тие ти го отвараат personal file, ти ги даваат документите, и си правиш копија.

То е процедурата

Работно време на студентски ти е 11 - 13
Не би требало да има гужва сеа зашто уписи се завршени.

Со среча
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.739
Поени од реакции
7.552
Некој да знае што се е потребно за да си ги земам документите од ПМФ (или барем копија)? Ми требаат за во глупиов завод да се пријавам.
Не одам на факултетот со години, а документите ми се уште таму :D
Пошто ќе се пријавиш во завод како среднист, оти не им носиш само индекс на увид?
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.627
Поени од реакции
14.403
Некој да знае што се е потребно за да си ги земам документите од ПМФ (или барем копија)? Ми требаат за во глупиов завод да се пријавам.
Не одам на факултетот со години, а документите ми се уште таму :D
Абре ти нели заврши???
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Како беше тоа со студентски прашања, од кога да кога работат? ќе мора некоја магија да се праи за документите :)

Sent from my LG-D802
 
Член од
13 септември 2015
Мислења
10
Поени од реакции
1
Прашање за тие шо подобро го познаваат Пмф.Јас сум студент на ИБ прва година , и сеа сакам да се префлам на ИХ .Ми рекоа да доставам барање до деканот и сега го разгледуваат.Моето прашање е :колкави се шансите да ми одобрат?
Колку долго трае процесот?
 
Член од
1 декември 2014
Мислења
2.243
Поени од реакции
4.447
Браво за правилната одлука што си ја донела :P
 
Последно уредено:
Член од
12 јануари 2014
Мислења
1.464
Поени од реакции
1.892
Можно е да се запишам на постдипломски биологија, иако студирам нешто кое нема благе везе со биологијата? Дополагање предмети постои како опција?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom