ПМФ

Член од
16 септември 2013
Мислења
702
Поени од реакции
691
може да се уплаќа административна такса преку апликацијата за андроид? има некој уплатено така досеа и праеле проблем?
 

The Edge^

the force
Член од
11 јуни 2011
Мислења
2.882
Поени од реакции
2.397
E a мора за ссекој предмет таксена марка или може со една сите да се поминат? :noze:
 
S

Stivie G

Гостин
може да се уплаќа административна такса преку апликацијата за андроид? има некој уплатено така досеа и праеле проблем?
Јас плаќав на УГД и немаше никаков проблем ама тука ништо не ми е јасно. Профилите на iknow ви ги отвара ли?
--- надополнето: 24 декември 2013 во 19:58 ---
E a мора за ссекој предмет таксена марка или може со една сите да се поминат? :noze:
Мора за секој предмет.
 
Член од
16 септември 2013
Мислења
702
Поени од реакции
691
Јас плаќав на УГД и немаше никаков проблем ама тука ништо не ми е јасно. Профилите на iknow ви ги отвара ли?
--- надополнето: 24 декември 2013 во 19:58 ---


Мора за секој предмет.
профилот ми го отвара али нема можност да се пријави ништо
пс. што е тоа УГД? :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Само кај мене не отвара изгледа (n). Знаеш каде може да се обратам за ова?
УГД=Универзитет Гоце Делчев
јави се на студентски ќе ти средат... :)
 
Член од
16 септември 2013
Мислења
702
Поени од реакции
691
Само кај мене не отвара изгледа (n). Знаеш каде може да се обратам за ова?
УГД=Универзитет Гоце Делчев
провери во инбокс дали ти стигнала лозинка за пријавување и со истата имејл адреса со која се имаш најавено за уписите пробај да се најавиш, иначе ако воопшто не ти отвара пробај во Chrome и ќе ти даде едно ко предупредување за сајтот и ќе идеш на Proceed Anyway
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
провери во инбокс дали ти стигнала лозинка за пријавување и со истата имејл адреса со која се имаш најавено за уписите пробај да се најавиш, иначе ако воопшто не ти отвара пробај во Chrome и ќе ти даде едно ко предупредување за сајтот и ќе идеш на Proceed Anyway
ама има кај рандом деца од сите факултети, не само ПМФ што и со се пробано не им отвора, наводно ќе сределе зимава но колку ќе средат ќе видиме. Македонија и IT па ти, добро што и на поголемиот дел им работи сервисов.
 
S

Stivie G

Гостин
Немам ништо на мејлот. Кој ќе се расправа со лошите тетки :mad:

И ако не можат да ми средат како ли ќе пријавам испити? :facepalm:
 
Член од
16 септември 2013
Мислења
702
Поени од реакции
691
Немам ништо на мејлот. Кој ќе се расправа со лошите тетки :mad:

И ако не можат да ми средат како ли ќе пријавам испити? :facepalm:
не си само ти друже :) како за сите така и за тебе - без паники
 
Член од
16 септември 2013
Мислења
702
Поени од реакции
691
А што е со систематскиов, на сајтот ништо немаат кажано а наводно требало да се оди..
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Не знам како иде шо иде, ама знам дека генерациите шо се две години помали од нас (односно сеа втора) пријавуваат електронски. Ние уште сме со листови
 

Kajgana Shop

На врв Bottom