Охрид

Член од
4 февруари 2007
Мислења
328
Поени од реакции
8
еееј од таму значи биле, јас пред една недела гледав, нешо светеше од таму, ама појма немав од кај е и шо е, и на заебанција на другариве им викам ево ви НЛО. :)
 

Ann.

Queen of Nature
Член од
27 април 2006
Мислења
504
Поени од реакции
50
Devilish Angel напиша:
Да и ако одат по англиски стандарди .. малолетниците нека се простат од ВИП картите :baeh:
Еее сеа не ми крши филм хехе...дај остави ме да се надевам до сабота:)
Па секаде има исклучоци...:smir:
 
Член од
4 февруари 2007
Мислења
328
Поени од реакции
8
абе го паљам моторон и таму сум за 5 минути. ќе видам шо е како е, па ако мојт да се влезит, и ако не е скапо, можда ќе влезам. :)
 

Devilish Angel

Лошотија по потреба
Член од
7 мај 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
D~a~R~k A~n~G~e~L напиша:
Еее сеа не ми крши филм хехе...дај остави ме да се надевам до сабота:)
Па секаде има исклучоци...:smir:
Е па подобро јас да ти скршам филм отколку таму пред врата тој батката од обезбеџење да ти го скрши :smir:
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Devilish Angel напиша:
Е па подобро јас да ти скршам филм отколку таму пред врата тој батката од обезбеџење да ти го скрши :smir:
Мојт да влезит ако сакат.со дечко,другар полнолетен да е и ете ти :) е сега ако имат ептем baby fase немат спас
 

Ann.

Queen of Nature
Член од
27 април 2006
Мислења
504
Поени од реакции
50
G e G o напиша:
Мојт да влезит ако сакат.со дечко,другар полнолетен да е и ете ти :) е сега ако имат ептем baby fase немат спас
Па нормално,не ќе одам со малолетни,битно јас ќе пробам да влезам(шо губам),а сега за baby face немат тука проблем
 
Член од
4 февруари 2007
Мислења
328
Поени од реакции
8
недајбоже да ги напрает со наплаќање, зш то ќе е многу заебано, не ќе мојт да се ојт на плажа, ќе морат да се плаќат.
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Абе шо се филмате ке можело бесплатен влез ? најмалце 100 ден ке е сАмо за да влезиш
 

ЦРВЕНОКОСА

нескротлива
Член од
19 февруари 2007
Мислења
382
Поени од реакции
9
АБЕ АНГЛИЧАНЕЦОН КЕ НЕ ИЗГОРИТ ЛЕТОВО,А?

Јас знам дека влез за отворањето ке нема,а за цените..........а за понатаму само влез ке биде 10 evra... a за пијачките?????????????
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
10 евра ќе било влез:pos:

Јас пак друго разбрав. Ајде, не туку кажувајте пред време, ќе видиме следниот викенд колку ќе чини влезот.
 
Член од
20 февруари 2007
Мислења
97
Поени од реакции
0
abe vlez e sigurno besplatno za otvorajneto 100%.a posle 5 evra za zensko,a 10 za mosko:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom