Откажување од секс?

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Дали има такви меѓу вас кои се откажале од секс, баш во моментите пред да почнат? Запалени, соблечени, желни - но одеднаш ви се случува нешто... Незадоволни од големината, изненадени од „миризбата“ или нешто сосема друго? :raz:

Да не ми речете „си отворил тема, а не кажуваш за себе“, еве:

Мене да, 2-3 пати до сега кога не сум имал кондом при рака.

Вие?
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
mi se slucilo mnogu pati deka ja idiot sum bil sekoj pat veren...a sea si mislam uffffffff.....site trebase da gi pleskam odzadi........
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Да. Јеботе гаден филинг. Не бевме до коска соблечени, али бевме попалени ко млади мајмуни. Таман легна над мене, само се исправив, ја кренав, ја седнав на фотеља, го стрпав назад во гаќи, се поздравив и фатив магла со трчање.
Не за друго, беше девојка на мој другар.
Ден - денес не ни оди муабетот со неа. Баш се прашувам зошто.
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
Acid напиша:
Нормално дека било намерно, ама зошто?
zato so me iznervira i sakav da patit:)a so imat poloso za masko od to, vo najuboto da stanis i da si zaminis
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
RaGeAnGeL напиша:
zato so me iznervira i sakav da patit:)a so imat poloso za masko od to, vo najuboto da stanis i da si zaminis
Баш ме интересира како успеал да те изнервира баш пред секс...
Ама океј, немора да кажуваш. Поштувам приватност (демек) :)
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
Acid напиша:
Баш ме интересира како успеал да те изнервира баш пред секс...
Ама океј, немора да кажуваш. Поштувам приватност (демек) :)
pred sex?so imat poubo od to da se iskarash da mu "prostish"i ko ke neocekuvat da mu vratis?:)

jas si imam edno pravilo ....oprostuvam ama ne zaboravam :P
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Да ... имав грижа на совест што баш во тој момент ми светна јако ... а иначе криво ми е и ден денес мамата:icon_mad:
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
RaGeAnGeL напиша:
pred sex?so imat poubo od to da se iskarash da mu "prostish"i ko ke neocekuvat da mu vratis?:)

jas si imam edno pravilo ....oprostuvam ama ne zaboravam :P
:lud:

P.S. Се извинувам шо постот ми е само едно иконче, ама... зар вреди ова за анализа луѓе?
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
мене еднаш ми се спушти изненадно.. не ми беше страв.. не бев пијан.. не бев под стрес.. едноставно клапна кутриот.. срамои.. језда покасно истата вечер се освести! и се исправ :)
 

ItWasntMe

Dark Side
Член од
16 октомври 2005
Мислења
89
Поени од реакции
0
Zamisli vaka. Devojka so koja si posakuval da imas sex veke podolgo vreme, ama nemalo prilika. Odednas edna vecer dobivas pokana vo nejzina soba vo prazen hotel, i OP togas mene nesto mi se vrti vo glava, iskreno i den denes ne znam sto bese ama vo sekoj slucaj znam deka samo si legnav bez da ja prifatam pokanata. Zamislete slednoto utro se kaev za toa sto sum go napravil vecerta ama kasno bese.
 

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.712
Поени од реакции
944
Mi se ima sluceno ednas...taman se raslekovme..i Archi bese spremen i ispraven ko topola ama naednas me stegna stomak za vo WC :),i normalno Archi klapna...dodusa posle eden sat pak pocnavme i svrsivme rabota so tipkata...ama ne bese toa toa...zatoa sto napalenosta ne bese ista kako sto bese pred 1 sat
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
na ekskurzija u treta befme u bugarija.i znaesh kako e grass alkohol ludnica.ja zavrshiv u soba so devojkata sho mi se svigashe mnogu arno ama bef tolku skrshen i pijan sho ednostavno ne mi se digna
ps. ne se ni sekavam sho se desi taa nok ama mnoguuu mi e zal sho nenapraviv nisho so nea bash mi e krivo
 

Kajgana Shop

На врв Bottom