Откажување од секс?

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Немање кондом е причината за неколку пати.
Следно, пред секс некој стропува на врата (и испаѓа дека се Јеховини сведоци или нешто слично).
На плажа, ноќе, таман пред да се дособлечеме - почнува многу грозен ветер и мене ми е страшно ладно:)
И официјално најлудо од сите овие ствари - џукелата почна да квичи и лае, и момакот мораше да го извади пред зграда на мочање:)
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Па читаш, кога не сум имал кондом при рака.
Ти си единствениот што го знам кој има контрола над долната глава,јас искрено да си кажам заборавам на се кога ќе го почуствувам мирисот на смоквата,многу пати сум сакал да се откажам заради немање кондом ама јеби га,имам само 5 литра крв а не 10 за да можам и двете глави да ги контролирам...:sekss:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
pa ne mozese da go izvadis pred kraj i da svrsis na nejzinite gradi na primer ili bez kondom nikako?
Синко, пред ејакулацијата од пенисот излегува семена течност која исто така е богата со сперматозоиди, така да горе - долу, исти се шансите да забремени како без кондом :)
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Синко, пред ејакулацијата од пенисот излегува семена течност која исто така е богата со сперматозоиди, така да горе - долу, исти се шансите да забремени како без кондом :)
не баш богата, ама таман за непреспиени ноќи :) и безеза размислувања.
 
Член од
21 февруари 2009
Мислења
1.315
Поени од реакции
47
Citam nemale kondom, pa sto i bez kondom se ebe.Demek rabotava e kasno se setiv.
 
I

InF3cTeD

Гостин
Да ама со последици. :)
може не толку големи последици за некој повозрасни шо имале долга врска и планирале да се земат....ама за децана шо се пуваат на 15,16 години многу големи последици може да има ќе клацкаат на млади години дечиња
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
788
Поени од реакции
23
одбирам со кого ќе имам секс така да не досега не ми се случило бсш во таков момент да се одкажам
 
Член од
23 јули 2009
Мислења
217
Поени од реакции
8
Inaku jas postojano si se otkazuvam od seks, veruvale ili ne od strav.
A decko mi sirot so da prai i na nego ne mu e lesno.Sakal nejkel-:drk:
хахааха исто и мојот
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
jас одамна се откажав од секс
сега ебавам само од забава и ради кондиција.
ништо озбилно.
 

VertigO

750ml ракија
Член од
11 декември 2008
Мислења
297
Поени од реакции
47
Ај кондом, ама таман си рекол имаш време за на брзинка и оп гледаш грешен ти е часовникот.. :nerv:
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.725
Нема потреба од секс - жовотот постојано не секса
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
pred sex?so imat poubo od to da se iskarash da mu "prostish"i ko ke neocekuvat da mu vratis?:)

jas si imam edno pravilo ....oprostuvam ama ne zaboravam :P
Се извинувам што се мешам во твојата приватност..но...Ова го направи на 14 години? о.0"?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom