Орален после пенетрација

MarthaGraham

Олд Скул
Член од
21 ноември 2005
Мислења
673
Поени од реакции
8
TpH_Bo_OkO напиша:
Во најголеми случаи да точно е дека нема некоја разлика ама, има и такви на кои попрво мишката би им ја лижел отколку клиторисот....причини?
- Меѓу нозе да ја носи шумата од Водно...(па тука шкобеш влакна шо ти се заглавиле меѓу заби)
- Нередовно плакнење т.е. неодржување(одвратен е мирисот)
- Бело прање (потсетува на расипан мајонез)

Кога ќе размислам убаво...во вака опишан женски орган не би ни пенетрирал камоли да лижам, освен ако не сум пијан или сув:sekss: :sekss: :sekss: :hump:

Па таа ако не се одржава доле тоа значи дека нигде не се одржава (ни под мишка):icon_lol:
Така да, ако има било каков знак на нехигиена, а тоа најдобро се осеќа по мирисот (поготово навечер запотена од играње у диско:icon_lol:), ич не ни помислувај на лижење. Истово и за машки важи, нали.
 

OBI VAN

Kenobi
Член од
5 мај 2006
Мислења
127
Поени од реакции
0
TpH_Bo_OkO напиша:
Во најголеми случаи да точно е дека нема некоја разлика ама, има и такви на кои попрво мишката би им ја лижел отколку клиторисот....причини?
- Меѓу нозе да ја носи шумата од Водно...(па тука шкобеш влакна шо ти се заглавиле меѓу заби)
- Нередовно плакнење т.е. неодржување(одвратен е мирисот)
- Бело прање (потсетува на расипан мајонез)

Кога ќе размислам убаво...во вака опишан женски орган не би ни пенетрирал камоли да лижам, освен ако не сум пијан или сув:sekss: :sekss: :sekss: :hump:

Де бе па ти пред рука така ли се збори, еј недај боже таква да ми излезе пред очи па и ако сум пивнат малку, гола ке ја исфрам од сатан или кола.

А инаку некоја добра средена чиста е тогаш да тие мерак да лижеш. Тогаш нема проблем пенетреација па лижење па па лижење дури не те заболи јазикот и не ти се укочи вилицата
 
Член од
12 март 2006
Мислења
354
Поени од реакции
1
alooooooooooooooo be ke mi kazi nekoj so e to felatio ili ne?
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
GripMKD напиша:
alooooooooooooooo be ke mi kazi nekoj so e to felatio ili ne?
Google бе синко, едуцирај се малкуцка....:wink:


MarthaGraham напиша:
Па таа ако не се одржава доле тоа значи дека нигде не се одржава (ни под мишка):icon_lol:
Така да, ако има било каков знак на нехигиена, а тоа најдобро се осеќа по мирисот (поготово навечер запотена од играње у диско:icon_lol:), ич не ни помислувај на лижење. Истово и за машки важи, нали.
Па има туш за тоа нормално, ама ако ти рече некоја дека е тазе туширана а доле да е ситуација како што опишав.......
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
1.890
Поени од реакции
4
секако да што има везе дали пред или после
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Dimitarc напиша:
Eve eden pameten.... Povketo zenski se sramat i nejkat nekoj da im ja liza t.e. oralka!

Хехехе
Повеќето женски се срамат и нејќат НЕКОЈ да им ја лиже...
Па многу нормално де, мене нема да ми ја лиже НЕКОЈ што не го ни знам, или некој што не сме долго во врска или не дај боже од мубање значи една вечер. Прво и основно, машкото е тоа што бира дали ќе има оралка со женското....
Не се сите женски за лижење доле:wink:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Убаво кажано. Кога сме веќе кај бирањето, сакам да појаснам дека ни сите машки не сакаат било која да им го пуши. :wink:
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
u seks nema pravila
aj seake lizam ili aj sea ke penetriram toa doagja samo po sebe
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
BabyGirl^^^ напиша:
u seks nema pravila
aj seake lizam ili aj sea ke penetriram toa doagja samo po sebe
Ех сеа и ти, постојат некои правила... Ама ова за кое дискутираме, не спаѓа во нив. Значи, не ми претставува никаков проблем.
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
Acid напиша:
Ех сеа и ти, постојат некои правила... Ама ова за кое дискутираме, не спаѓа во нив. Значи, не ми претставува никаков проблем.

izvini po koj pravila se rakovodis ti???
ako ne e tajna vaka po iskusen u seksot
:lud:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
BabyGirl^^^ напиша:
izvini po koj pravila se rakovodis ti???
ako ne e tajna vaka po iskusen u seksot
:lud:
1) Не и плаќај на секоја жена, иако добро ги заслужила парите;
2) Не си го бриши од завеса;
3) Не сакаат сите да им „шприцнеш” во фаца;
И така натаму... Ако сакаш, можам сите правила да ти ги кажам, ама тоа во некоја наредна прилика.:bip:
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
Acid напиша:
1) Не и плаќај на секоја жена, иако добро ги заслужила парите;
2) Не си го бриши од завеса;
3) Не сакаат сите да им „шприцнеш” во фаца;
И така натаму... Ако сакаш, можам сите правила да ти ги кажам, ама тоа во некоја наредна прилика.:bip:
pravilava ti smrdat a i toa so mi go pokazues znaes kade.....:pishtoldz
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
BabyGirl^^^ напиша:
u seks nema pravila
aj seake lizam ili aj sea ke penetriram toa doagja samo po sebe
Nema pravila vo seksot?
Sigurna si?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom