Општи дискусии околу eRepublik

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
24 август 2009
Мислења
139
Поени од реакции
12
Е да, тоа е суровата вистина. Тоа го реков повеќе бидејќи видов некои, да не ги именувам, се изјаснија дека ќе играле и под било кое име да не додале.. Сепак тоа е нивно право.

Како може да се надеваме да не има повеќе, кога ја немат ставено Македонија.. нормално дека ќе се откажат повеќето.

Тоа што го прават е претерување.. Со години се чека на некои нови глупи модули, што да беше некоја друга посериозна екипа би ги направиле многу побргу, со оглед на тоа за каков тип на игра се работи.. Текстуално базирана web browser игрица која е во секој поглед милион пати попроста и е полесно да се создаде и функционира во споредба се некои други игри... Тоа кажува едно, дека се мала и не доволно подготвена и несериозна екипа, што се нафатила на такво нешто и која ништо неможе да стаса на време..

Прво кога видов дека ја нема Македонија не ни помислував да се приклучам. Ме убеди еден пријател, и се приклучив, а потоа и се "заразив". Можеби тоа што имаше многу Македонци, донекаде организирани, сите со една единствена цел, ме натера да останам и да ја играм.. Оддамна веќе ни е ску*чено од овие флегми и незаинтересирани админи, се надевам дека ќе добиеме било каков конечен одговор, за да знаеме што понатаму.
 
Член од
21 април 2010
Мислења
100
Поени од реакции
33
Никако да сватам што е финатата на играва??? ако може некој да ми објасни ?
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
Да му го даам ли акаунтот на гогз да го игра ???
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.006
Поени од реакции
7.608
не играме... само сме двокликаши,ворк/траин... миљарда обиди имавме,перку ТО,прку отворени писма,собравме миљарда потписи и џабе... не не ставија уште...
има поише од 2 кликања на играта?
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
кажете ми дали има искуство ?
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
Океј ..
Му го дадов него акаунтот ја продолжив да играм на Организацијата..
Па ако некој сака да работи во мојата компанија нека пише на Macedonian Bank или нека ме адне на МСН facecreatorxd@hotmail.com

--- надополнето ---

Едит: Гогз зашто си го сменил пасвордот врати го одма назад..
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.006
Поени од реакции
7.608
9.42 land skill (and growing)
секој ден работам со 100 велнес
job offer - paycheck?
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
Океј ..
Му го дадов него акаунтот ја продолжив да играм на Организацијата..
Па ако некој сака да работи во мојата компанија нека пише на Macedonian Bank или нека ме адне на МСН facecreatorxd@hotmail.com

--- надополнето ---

Едит: Гогз зашто си го сменил пасвордот врати го одма назад..
мислам оти поклон не се враќа :)
 

nikaТa

Mr.Lover Lover
Член од
16 април 2010
Мислења
524
Поени од реакции
60
Кој сака акаунт 13 левел со една купа пријатели и трениран од цезар? :)
 
С

Спенсер

Гостин
како беше страната за обложување за еРеп??? аллинбетс.ворлд...??? ја знае некој?
 
С

Спенсер

Гостин
Лелелле немој со коцнањево аман кој ке те трпи после кога ке плачеш хехе.
кути... со тоа коцкање,еднаш стигнав до 180 голд... ама и на 0 :vozbud: сеа како скитник сум,бездомник... едвај прикрпувам... хахахах
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom