Општи дискусии за ТВ серии

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Oooo eden penis vo game of trhones anon policija vikase, se voznemiril
A na pc cuva shorts od cicki vo serii
:mad:
Мал бев тогаш и непромискуитетен.
Уствари чекај, не можам вака да се извадам, па скоро во исто време излезе прва сезона Шејмлес и Гејм оф тронс.
А бе чекај, што има па да се вадам, ми споредуеш курови и цицки. Да се правдам зошто ми сметале full blown пениси у серии?
Мрш.
Латентен хомо сум, можеби.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.758
Поени од реакции
33.490
Јас најмногу се имам смеено на тортата на Иан и Мики Милкович. Солзи ми течеа од смеа, буквално. :pos: Имаше милијарда јаки моменти на кои ми текнува, ама тортата ми останува број 1.

А ликовите, вака би ги подредил: Лип > Мики > Вероника > Кевин >>> Фиона > Иан > Френк > Карл > Лиам > Деби. Деби беше uber-boring цело време. Ич не ја сакав, уште од мала, па се додека не стана лезбејка. Првите 4 ми останаа цело време топ. Останатите имаа подеми и падови. Иан, на пример, ко го фураше тој gay Jesus периодот ми беше преглупав. Исто и Фиона кога „се збогати“ па почна да тргува со недвижнини.

Од девојките на Лип, и оваа беше секси:
1623952763867.png

ама сепак, никоја не успеа да ја земени Карен:

1623952871020.png
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Јас најмногу се имам смеено на тортата на Иан и Мики Милкович. Солзи ми течеа од смеа, буквално. :pos: Имаше милијарда јаки моменти на кои ми текнува, ама тортата ми останува број 1.
Мики кога влезе во фул невеста моуд беше најјак. :D
Кевин ми беше најјак и најконстантен лик, заедно со Френк. Најглупа, да, Деби.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.004
Поени од реакции
55.235
Нема кого не осакати Дадарио.
Сигурно и многу жени имаат паднато у депресија од такви цицки.
Како го јаваше братот Вуди...

 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Сериозно пробавте да го купите со голотија и секс сцени?
@Джонтра Вохохолта изволте
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Сериозно пробавте да го купите со голотија и секс сцени?
@Джонтра Вохохолта изволте
Оваа у персонал фејв беше таа што му се пушташе, нешто ќерка на некој пријател или на сегашниот сопруг на бившата?

Не се сеќавам на семејните врски, али ако е таа, имаше и подобра сцена од оваа што си ја постнал. Бар мене таа сцена ми има останато во памет. :D
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Оваа у персонал фејв беше таа што му се пушташе, нешто ќерка на некој пријател или на сегашниот сопруг на бившата?
Не,не оваа беше актерката Саша Бингам која ја глумеше Миа во филмот Fucking&Punching и Хенк и беше нешто како ментор ради книгата.
Највероватно ти мислеше на
Најмногу ми останаа во сеќавање оваа,студентката стриптизерка,црнката Кели,адвокатката,бејбиситерката што ја глуми Камила Лудингтон :vozbud:

Ќе иде на ривоч кај и да е пак, смеа ме фаќа со самата помисла на мртво-мутавата фаца од Чарли дефинитивно најкомичен лик во цела серија (морав да го стам на аватар :D)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom