Општи вело муабети, прашања, совети

Член од
20 јули 2007
Мислења
52
Поени од реакции
53
не се пишува De ha туку DH а и ова е далеку од DH ;)
Боки фала ти за тоа што ме насмеа :) бидејќи e далеку од DH насловот го напишав de-ha retard!
 
Последно уредено:

B_O_K_I

RACING maniac
Член од
30 април 2008
Мислења
1.931
Поени од реакции
725
Боки фала ти за тоа што ме насмеа :) бидејќи e далеку од DH насловот го напишав de-ha retard!
a sto ti e toa de-ha? А за навредата не ти личи на годините те гледам човек во години си па испод чест ми е да ти вратам!
 
Последно уредено:
Член од
20 јули 2007
Мислења
52
Поени од реакции
53
a sto ti e toa de-ha? А за навредата не ти личи на годините те гледам човек во години си па испод чест ми е да ти вратам!
Боки, и подобро не се расправај со постари, зарем навистина мислеше дека не знам како се пишува правилно DH?!, a за трудот на другите научи да го цениш, ако ти се допаѓа пофали, ако не тогаш не пишувај ништо, бидејќи јас не го постирав видеото овде за репер на тоа што е DH
 

B_O_K_I

RACING maniac
Член од
30 април 2008
Мислења
1.931
Поени од реакции
725
Боки, и подобро не се расправај со постари, зарем навистина мислеше дека не знам како се пишува правилно DH?!, a за трудот на другите научи да го цениш, ако ти се допаѓа пофали, ако не тогаш не пишувај ништо, бидејќи јас не го постирав видеото овде за репер на тоа што е DH
Не реков дека нема да се расправам туку реков дека нема да те вреѓам од општа култура. Не кажа што ти значи de-ha! Инаку не ми се допаѓа видеото и јас правам вакви видеа и сфатив дека се чиста глупост и не ги објавувам. И никој неможе да ми забрани да напишам свое милсење на форумов а најмалку ти :D
 

zocc

911
Член од
9 мај 2011
Мислења
2.912
Поени од реакции
1.678
Дали некој може да ми даде оценка за овој точак?

http://www.reklama5.mk/AdDetails?ad=902927
:D
Друже јас имам Cross GRIP 924 :D 25 000 го купив пред година дена, го малтретирам по секаков терен до денеска не покажал некоја маана, а се надевам нема ни понатаму.
 

peter

Петар Пан...
Член од
6 септември 2005
Мислења
636
Поени од реакции
165
Кај се продаваат во Скопје?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
617
Поени од реакции
63
Каде можам да купам во Скопје рам за велосипед
 

G1-Killer

Life is a game
Член од
18 декември 2009
Мислења
352
Поени од реакции
452
Не знам кај се продаваат CROSS во Скопје :D не сум од Скопје знам само дека во Охрид и Битола ги има.
 
Член од
26 јуни 2013
Мислења
3.597
Поени од реакции
14.641
глеа некој џиро италија,тур калифорнија??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom