Омилено парче облека?

ANDZI

Fashion is my opsession
Член од
5 февруари 2007
Мислења
833
Поени од реакции
6
Колку што видов не сретнав ваква тема.Епа ајде пишете дали имате некое парче облека за кое сте сврзани кое ви е многу мило и го носите долго време...Јас немам многу некоја облека која би ја издвоила како најомилена но ,моите фармерки што си ги купив лани од Levi's мноогу си ги сакам и нон стоп ги носам без разлика што имам уште други 4 пара.Многу ми се свиѓаат како ми стојат....Кога више нама да ги носам кога ке бидат надвор од мода или ги скинам и сл. ќе си ги чувам во мојот плакар никако не ги фрлам....:helou:
 
Член од
24 август 2007
Мислења
21
Поени од реакции
0
пааа може да се каже дека сум посебно приврзана за една маичка што ми ја поклони лани за роденден мојата најдобра другарка Елена ја носев колку што можев почесто цела година и сега уште ја носам за по дома и не планирам да ја фрлам :P
 

Devil-King

Пациентот од Бардовци
Член од
3 февруари 2007
Мислења
1.009
Поени од реакции
67
Фармерки,светите фармерки:)
 

*OSS*

Commentless.
Член од
13 мај 2007
Мислења
818
Поени од реакции
45
хммм па сите парчиња облека ми се мили ама посебно мили ми се зеленкастите широки фармерки (не многу широки де лол!) :)
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
ауу..омилени парче облека..хмм..едни црни фармерки,мнооогу ги сакам,нон-стоп ги носам и убаво ми стојат..една бела сукњичка што ја напраив лом на одмор,ама си ја носам и не ја фрлам пошто ја обожавам ии едно фустанче од бершка и една убава маичка од зара..никогаш нема да ги фрлам макар и да се распарталат,засекогаш ќе има место за нив во мојот плакар:pipi:
 

rich_bitch1

~DARLING~
Член од
15 март 2007
Мислења
744
Поени од реакции
5
si ja sakam seta moja obleka ali najomileno mi e edno crveno fustance so beli tocki.se skapav nosejki go celo leto
 

}I{BuTtErFlY

You want ME
Член од
21 февруари 2006
Мислења
765
Поени од реакции
14
сите мои корсети и фустани:hah: :srce:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Една сива маичка без никаков натпис на неа, само е сива и ми е точна и можам насекаде да ја носам.
Плус многу добро ми стои.:tv:
 

*LiL Mermaid*

part of our world...
Член од
3 јули 2007
Мислења
352
Поени од реакции
6
bluzonce crno so sitni rozevki bukvi beneton pisuva...ne go davam za niso..epten si go ljubam ( so doti4na go kupiv :) ):smir:
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
bluzonce crno so sitni rozevki bukvi beneton pisuva...ne go davam za niso..epten si go ljubam ( so doti4na go kupiv :) ):smir:
Па тоа дека со мене го купи:kesa:

А мене омилени ми се едни бели панталонки најк што ги имам еден век, не с еништо спешл, али имаат најбоље материјал и се ептен комотни, нив не ги мењам за ништо на светот:helou:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Имам повеќе омилени парчиња облека,најомилени се фустанчињата кои ги имам,една бела сукња и 3-4 маички кои стварно ми се зараснати за срце.:pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom