Од што се плашите?

Член од
19 септември 2007
Мислења
116
Поени од реакции
1
Da stanam bogat, oti se sto e pogano vo mene ke izleze na povrsina i nema da bidam veke pristojno momce za primer
 
Член од
11 септември 2007
Мислења
188
Поени од реакции
10
Само од смртта,ама знам дека тоа ке исчезне со годините... Друго ништо не ме плаши...
 
К

Кнез Мишкин

Гостин
Се плашам само да не ми пропаднат моите планови за иднината...
 
Член од
4 февруари 2007
Мислења
1.640
Поени од реакции
16
Се плашам од црни мачки(грди ми се премногу),и се плашам од самата себеси и од тесен простор.
 

Cool

Untouchable
Член од
21 февруари 2006
Мислења
467
Поени од реакции
9
Од губење на драги личности - смрт.
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.508
Поени од реакции
2.646
Не дека се плашам али највеке ги мрзам тие црни бубашваби кога не дај боже ке излезе некоја во станот брзи ке се пикнат негде и ајде најди ја да ја утепаш леле грдотија.
 

jkd

one name one country united macedonia
Член од
13 септември 2007
Мислења
1.261
Поени од реакции
27
ke zvuci sea vidi go ovoj kao se prai nekoj no mislam deka ne se plasam od nisto se sto se slucuva vo zivotot se slucuva so odredena cel od nekoj vozvisen taka da ako saka taka da bide taka i ke bide a od ona bubacki insekti i sl. edino jeza me faka od onaa zmiine gadni se be u p.m
 
R

reactive89

Гостин
Од темница и што е најлошо од се од самиот себе.... зашто човек ич не е предвидлив...неможеш крај да му сврзеш... може да направи нешто, да каже нешто погрешно, да повреди (со зборови, но ете ајде и физички да кажеме), да излаже, да се направи љубоморен, а љубомората знаеме кон што води.... да го расипе она што другите мачно го граделе... човекот е едноставно страшен, тоа е нешто чудо... а од друга страна пак, многу ги сакам луѓето, без разлика какви се, што се, од која раса или нација се.... јас сум си еден голем човекољубец, но во исто врмено и имам страв од нив и од самиот себе...
Човекот самиот за себе си е Self Destruction! Може да го загуби она човечкото во себе за дел од секунда, и да ја загуби целта на својот живот за исто толку време....
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
од темница инсекти и од тишина...мразам тишина!:toe:
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
1.968
Поени од реакции
43
Се плашам од лифтови и од забар. Порано имав страв од кучиња ама успеав да го надминам, не целосно но сепак делумно.
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Од проста маса.
И лифтови.
Темница повремено, по хорор филм.
И бубачки. Одвратни мали бубачки.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom