Од што имате фобија?

U

User Not Found

Гостин
Од игли и шприцеви. Денес се онесвестив кога ми земаа крв:nesvest:
 
Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
..ама баш неам фобија од ништо необично...инаку гледам на тв..на дисковери..една имаше фобија од копчиња...и истураја копчиња врз неа..ова целава се препотуе...мижи...се тресеше...плачеше на крај :pos2: греота
..а еден имаше од патенти..хаха..лее седи еден пред него и знаеш му покажуа патент и го отвара..овој ка рипна од столицата...целиов узбуден..стресен и почна онака ко луд да се врти низ собата...
..а една имаше од виљушке...необично!!!
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.884
Поени од реакции
2.087
Имам фобија од моливи ебате :vozbud: чиста ретардација
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Фобија од пеперутки:toe:Необична е?
 
Член од
1 јануари 2008
Мислења
35
Поени од реакции
1
имам страв од игли и од крв но денес имаше крводарителска акција во моето школо Коце Металец и собрав храброст дадов крв
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Хм.. од крастави жаби. :icon_roll:uvo:

До пред месец-два доста рипав од столот кога играв некои игри со little dead girls. (Fear, Bioshock... и слични) :) Ама и тоа го надминав.
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
181
сега ке ме направите ненормален ама имам некаква недефинирана фобија од среќа кога сум среќен ме фака паника ваљда дека знам дека после тоа иде нешто спротивно од среќа:toe::toe::toe::toe::toe::toe::toe::toe:
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
181
а иначе овака од бубашваби ааааааааааааааааааааааааааааааааааааа:nesvest::nesvest::nesvest:
 
Член од
27 февруари 2007
Мислења
195
Поени од реакции
3
Ако се соочиш со стравот т.е со фобијата и после таа ќе изчезни??
Оти јас мислам дека не?Барем кај мене.Имам фобија од тесно,висина и инсекти.Сестра ми еднаш ми рече да му се доближам на некој инсект да го допрам,да сватам дека нема потреба од страв.Имаше пајак на ѕидот,само шо ја пуштив раката за да го допрам,почнав да се потам и да ми се врти.И пак ми остана истата фобија.
То е,ако имаш фобија од нешто,со здравје да си ја носиш...јбг...
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
328
Поени од реакции
5
Jas imam fobija od liftovi.nikogas ne sum se vozela sama vo lift obavezno ima nekoj poznat so mene i sekogas go drzam za raka.Mnogu mi e tesko da se vozam so lift mi ide da vriskam neznam mislam deka ke poludam i mi se vrti neznam skrenuvam:) ako moze nekoj da mi dade nekoj sovet pls oti veke vaka ne mozam
 

maca_kaka'

тiƒosi јаossoηeјаo
Член од
6 октомври 2007
Мислења
3.515
Поени од реакции
640
од висина, од лифтови и од пајаци најмногу
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Од возење точак. Ах лоши спомени (=
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
16
Поени од реакции
5
фобија ми е од живо закопуење на луѓето
ауууффффффф:nesum:
 
Член од
2 август 2008
Мислења
743
Поени од реакции
460
фобија ми е од живо закопуење на луѓето
ауууффффффф:nesum:
Аааааааааааааа и мене најмногууууу и знајш мн пати викам дома :Луѓе ако умрам јас да ми остајте мобилен со преполна батерија шо ќе држи 10тина дена в ковчег да не случајно се разбудам..знајш она-клиничка смрт.Многу случаеви има така.Посебно порано повеќе.Морничаво е ...уфффффффф
 

Kajgana Shop

На врв Bottom