Од какви мажи/жени бегате?

Член од
26 јули 2017
Мислења
81
Поени од реакции
116
Жени што живеат за да идат на кафе да направат селфи без сочувство и љубов кон другите, од жени кои не сакаат деца. :)
 

раднаскела

Wubba lubba dub duuuub
Член од
7 февруари 2011
Мислења
1.678
Поени од реакции
1.990
Од такви вечито докусурени од бивши, демек повеќе безчувствителни, што пцујат по се живо на истите бивши, што на дејт ќе ти расправат дека сакале да имат дете со истиот бивши и кај би ги носел у истиот момент ако бил истиот тој бивши. Ете такви се најгадни а у последно време само на такви се наденувам. Сус дома да плакаш у темно не на мене да се жалиш ебате.
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Од мамини синови,од клошари,од замислени,од тие што тепаат девојки
 

Mr.Bear

"The prince of darkness is a gentleman!"
Член од
14 декември 2010
Мислења
128
Поени од реакции
118
Од жена ми и таштата.

Не сум женет :D. Арогантни, користољубиви, нарциси, феминистки, невротични. И не бегам јас никаде, ги бркам нив настрана.
 
Член од
21 јули 2017
Мислења
289
Поени од реакции
233
Јас избегавам зборлести момци што се самоуверени дека се шо зборат е на место.

А од жени, избегавам такви што се затворени во себе.
 
Член од
22 јануари 2016
Мислења
124
Поени од реакции
61
Па сега нема и од што да бегаш,скоро се е идентично,да бидат во тек со времето се ќе дадат,за жал и девојкиве се на исто па и бетер ниво од мажите..
Има многу Курви кој се ципи рипи на фаца и добри глумици кој извесно време можат да возат одредена личност односно да го истрчаат неговиот терен,али само неговиот...
 
Член од
12 јануари 2013
Мислења
99
Поени од реакции
198
Од тешки шовинисти, машки што обожаваат да контролираат, од оние што не можат емотивно да се поврзат пошто некоја си бивша таму пред 6 години им раскинала, од машки што не знаат за култура и манири, и од машки што последна прочитана книга им била Зоки Поки o_O
 

Kajgana Shop

На врв Bottom