Mr.Bear
Поени од реакции
118

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Да не по некоја случајност играш Soulstorm ? :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Mr.Bear
  Mr.Bear
  Mr.Bear
  Dawn of war ги имам играно скоро сите, ама сингл плејер :)
  khz777
  khz777
  Ние играме онлајн со други играчи некогаш кога нема играчи па и со ботови :D ако сакаш да играш кажи
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom