Од виртуелност во реалност ( ЖУРКА НА 28 МАЈ ВО СКОПЈЕ)

Статус
Затворена за нови мислења.

Mad Maxx

SSG3000
Член од
4 мај 2005
Мислења
1.235
Поени од реакции
64
Ali site so maski i so nikovite napisani na grb :twisted:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Мојт, мојт, и то што поскоро да се собереме, како генералка за поголем собир со нашите од странција.

Еве, шо да не на последниов викенд овој месец? јали петок, јали сабота, да можат оние од другите градој и села да си се вратат утредента домче, а за спијање, ќе ја наредиме. До сабајле ќе се зезаме, па кога ќе потстопли кој на трева, кој врз некоја/го у некој парк!

ја донирам две гајби пиво или два картона од она литроиполското Горско, рефусон. како ќе се договориме.

А?
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Divider, aj drugo da ti predlozam ... sto ne se soberite grupno site od sekade nakaj Ohrid? Na vakvo vreme Skopje ne se sedi ... znaes kakvo e pokraj plaza dali za setanje i druzenje dali za spienje na vecer? Moze i so brodcinja da se vozikame najubavo e :!: :lol: :lol: :wink:
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Ху маме му...а да отвориме нов топик за КАЈГАНА ЖУРКА? Само претходно тука да го договориме терминот, па да дадеме објава на новиот топик?:))
 

Mad Maxx

SSG3000
Член од
4 мај 2005
Мислења
1.235
Поени од реакции
64
Kazuvajte samo pobrzo dur sum na odmor :hey1:
Mi izgleda ko da treba vie od administracija da ja zbrkate rabotava:)))
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Мистичен напиша:
Ху маме му...а да отвориме нов топик за КАЈГАНА ЖУРКА? Само претходно тука да го договориме терминот, па да дадеме објава на новиот топик?:))
Otvori ama dogovaraj za nakaj Ohrid ... ako ne pa mnozinstvo sme navaka :lol: :lol: :wink:
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
како да не, мнозинството, кое црно мнозинство бре?:))
Инаку 28-ми мај (сабота, Скопје) како ви звучи?
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Taka? E pa zemi broj ke vidis ... vatevr samo onaka vi spomnav, deka e poubavo vamu, ali brkajte rabota koga ne se razbirate :lol: :wink:
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
divine напиша:
Taka? E pa zemi broj ke vidis ... vatevr samo onaka vi spomnav, deka e poubavo vamu, ali brkajte rabota koga ne se razbirate :lol: :wink:
Се знае кој е главен град и од каде доаѓа мнозинството. А ти намерно не викаш во Струга кога времево се расипа. Знам знам... читам меѓу редови :lol: :lol: :lol:
 

Mad Maxx

SSG3000
Член од
4 мај 2005
Мислења
1.235
Поени од реакции
64
Abe vie od Orid se znaete:)))
Kakov ohrid bre,SKOPJE normalno!!!
Falat uste vreme i mesto:)))
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Koristete sega, me najdovte sama tuka i ke me zaebavate ... ke vidite ko ke ve procitaat drugite od navamu :lol: :lol: :P Inace od start jas ne ke mozam da ve druzam, daj tamu slikajte se full da ve gledam posle :shock: :wink:
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
od 100%....90% gi znam vo zivo....tie so ne gi znam sum gi zapoznala od ko dojdov ovde
inace za zurka i zapoznavanje i druzenje jas sum sekogash ZA :wink:
imam samo edno loso iskustvo ...storm ko spijashe doma so baba mi imase intimna vrska :place:od togash rekov...doma spijanje JOK
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.846
Поени од реакции
10.174
RaGeAnGeL напиша:
od 100%....90% gi znam vo zivo....tie so ne gi znam sum gi zapoznala od ko dojdov ovde
inace za zurka i zapoznavanje i druzenje jas sum sekogash ZA :wink:
imam samo edno loso iskustvo ...storm ko spijashe doma so baba mi imase intimna vrska :place:od togash rekov...doma spijanje JOK
Ајде ајде, и се позлати на баба ти тогаш. А на сторм изгледа му се заубај па дојде уште еднаш да се видет сами. :D :P
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom