Одбојка

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
8 Години тренирам одбојкa:je:
 
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
Шо ке кажате за олимписките игри, кој е според вас најголем фаворит у одбојка?
 

cob4e

Volleyball it's my life
Член од
9 јуни 2008
Мислења
38
Поени од реакции
1
најголем фаворит е бразил ,иако ја би сакал србија да биде прва ама ништо испаднаја од игра :helou::baeh:
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Ја би сакал Русија да победат, кога веке ми ги одпаднаа татарите:pos2:
 
Член од
30 септември 2008
Мислења
131
Поени од реакции
0
Tisina be nemoj da mi kazuvate kadetska reprezentacija poso site gi zimat od strumica a ne se poglednale po drugite klubovi kakvi talenti ima a zatoa nikogas nema ni da uspeeme.I taka se ke si gubeme kadeti i mladinci po 25:11,25:15 i sl. pozz do reprezentativcite
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Aко има толку таленти низ градовите зошто ни еднаш не сте биле први во тие младински лиги???:toe:
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Репрезентацијата беше составена од Џио, Струмица, Фершпед, Лешок, Вардар.
Тоа се повеке клубове.:toe:
 
Член од
2 ноември 2008
Мислења
6
Поени од реакции
0
abe riste be... znaeme koj kolku zasluzi rep ali nema veze.... drug mi e muabetot... dzabe ti e i da si najjak koa nema koj da te trenira,,, zaminav na fax godinava i me brkaat od klubot a 60% od poenite jas mu gi zemav vo utakmica pa sea ti vidi.... pozz od krusevo moz ke vi tekne koj sum....
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Odbojka e najdobar sport spored mene :) isto taka i fudbalot moze veke znate deka treniram 8 god taa mi e 9ta. Spored mene najdobra reprezentacija e srbija a najdobar klub e Barcelona od spanija i Sisli spored mene
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Наброј ми по 4 играчи од сисли и барселона : ))
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Го сакам Виктор Зафиров :vozbud: Он топик: Се надевам дека ќе се вратиме во форма, дека овој Пеица ќе успее да ја врати репрезентацијава у ред. Само Модев му е мајката... Два метра и 17, каков човек... Го имаме во репрезентација, треба да рушиме све! Инаку да, тренирам 8 години :pipi:
 

аце_шваба

ГОРД ВУЈКО
Член од
10 септември 2008
Мислења
1.512
Поени од реакции
45
Го сакам Виктор Зафиров :vozbud: Он топик: Се надевам дека ќе се вратиме во форма, дека овој Пеица ќе успее да ја врати репрезентацијава у ред. Само Модев му е мајката... Два метра и 17, каков човек... Го имаме во репрезентација, треба да рушиме све! Инаку да, тренирам 8 години :pipi:
ти велешанка ке да си
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Како некој што тренира одбојка 8 години не знае оти Модев е Бугарин ? : )

И да, Јосифов е две класи подобар од него :)

А Викторче Зафиров сакаат да го испадат од репрезентацијата, последната утакмица играше Ѓорѓевски. Пеица нема авторитет да води репрезентација ( Да, Наковски зборувал повеќе од него на тренинзите и натпреварите, овој не смее ништо да му каже ), се додека политиката се меша во спортот нема да имаме успеси. Миленковски беше сменет поради тоа што е за сдсм, не за вмро -.-
 

Kajgana Shop

На врв Bottom