Обложување на нет

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
Значи уплаќам 3 пати по ред по 20 евра на 1.5+ коефициент? И ако добијам 3 пати по ред, тогаш тие пари се „мои“?
Иначе за бет365 прашувам.
 

Кантона ис Бек

Mиљонерче
Член од
23 февруари 2010
Мислења
1.385
Поени од реакции
905
Значи уплаќам 3 пати по ред по 20 евра на 1.5+ коефициент? И ако добијам 3 пати по ред, тогаш тие пари се „мои“?
Иначе за бет365 прашувам.
Знам за што прашуваш :icon_lol:
Да, кога ќе изиграш 3 пати по 20 евиќи, ако не влезиш во дупката тогаш се твои.
Ти кажав најпаметно како да ги свртиш, DRAW NO BET:icon_lol:
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
За што прашувам? А што ќе бидне ако 2 пати добијам, а третиот паднам?
 

Кантона ис Бек

Mиљонерче
Член од
23 февруари 2010
Мислења
1.385
Поени од реакции
905
За што прашувам? А што ќе бидне ако 2 пати добијам, а третиот паднам?
Знаев дека е за бет365, таму е 3Хбонусот :)
Инаку ако паднеш третиот пат го исполнуваш условот и тие пари што ќе ти останат може да ги повлечеш.
Пример, ако ставиш 20 евра на 1.5 и фатиш ти остануваат 30 евра
Вториот пат 20 по 1.5 и ти остануваат 40 евра
Третиот пат 20 евра и ако промашиш ти остануваат 20 евра.

А доколку играш на DRAW NO BET и третиот пат промашиш, тогаш остануваш на 0
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Сега незнам точно за која кладилница ама само на бонусот треба да му правиш turnover.Нема потреба и на тие пари што ги депозитираш да ги свртиш 3 пати на некојси коефициент.И не треба сите воеднаш да ги ставиш важно е да ги свртиш парите-бонусот за да ти бидат на некој начин "легални".Барем кога сум играл ја вака било.;)
 
Член од
14 април 2012
Мислења
32.054
Поени од реакции
64.382
Која глупа работа е сега по ново ова bet365, додуша, Moneybookers...

Кога пробав да префрлам средства на bet365 преку Скрил, ми побара и верификација на домашна адреса, покрај тоа што ја верифицирав картичката, односно банкарската сметка...

Тогаш, кога пробав да ги префрлам парите на акаунтот на bet465, на 4-ти Јануари, ми излезе едно прозорче во кое требаше да пишам код кој тие ке ми го пратат по пошта...

И ајде, кликнав да ми го пратат писмото бидејки без него нема да може да трансферирам средства преку Скрил...

Поминаа 3 недели, ни трага ни глас од писмото со кодот...

Побарав друг начин за верификација, и опциите кои ми ги дадао беа utility bills, кои патем се на на кириличен Македонски, или банкарска потврда... Им пратив копија во HD од пасошот, ми кажаа ЈОК, мора едно од двете погоре....

Бидејки сметките за струја телефон итн нема да завршат работа, отидов со документот кој тие ми го пратија да го пополнам, а банката само да ми удри печат дека сум клиент кај нив со адресата со која сум регистриран на картичката, во сите банки во кои отидов бегаа од тој документ како ѓаволи ...

Кога прашав дали може да им пратам на Скриловци формална потврда која ја издаваат нашиве банки, ми кажаа НЕ, мора тој што ние ти го пративме да биде...

А нашиве банки, не ни сакаат да помислат да потпишат таков документ, и ги рабирам, не сакаат да стават нивен печат на документи кои не им се сигурни...

И ете, у стенд бај од 4-ти Јануари...
 

Кантона ис Бек

Mиљонерче
Член од
23 февруари 2010
Мислења
1.385
Поени од реакции
905
Која глупа работа е сега по ново ова bet365, додуша, Moneybookers...

Кога пробав да префрлам средства на bet365 преку Скрил, ми побара и верификација на домашна адреса, покрај тоа што ја верифицирав картичката, односно банкарската сметка...

Тогаш, кога пробав да ги префрлам парите на акаунтот на bet465, на 4-ти Јануари, ми излезе едно прозорче во кое требаше да пишам код кој тие ке ми го пратат по пошта...

И ајде, кликнав да ми го пратат писмото бидејки без него нема да може да трансферирам средства преку Скрил...

Поминаа 3 недели, ни трага ни глас од писмото со кодот...

Побарав друг начин за верификација, и опциите кои ми ги дадао беа utility bills, кои патем се на на кириличен Македонски, или банкарска потврда... Им пратив копија во HD од пасошот, ми кажаа ЈОК, мора едно од двете погоре....

Бидејки сметките за струја телефон итн нема да завршат работа, отидов со документот кој тие ми го пратија да го пополнам, а банката само да ми удри печат дека сум клиент кај нив со адресата со која сум регистриран на картичката, во сите банки во кои отидов бегаа од тој документ како ѓаволи ...

Кога прашав дали може да им пратам на Скриловци формална потврда која ја издаваат нашиве банки, ми кажаа НЕ, мора тој што ние ти го пративме да биде...

А нашиве банки, не ни сакаат да помислат да потпишат таков документ, и ги рабирам, не сакаат да стават нивен печат на документи кои не им се сигурни...

И ете, у стенд бај од 4-ти Јануари...
И мене ми пратија код не ми стигна, ама си користам без проблем, префрлам пари, ми легнуваат на Скрил и се тоа. Не знам зошто кај тебе не може:unsure:
 
Член од
14 април 2012
Мислења
32.054
Поени од реакции
64.382
Ма јок, не можам да трансферирам средства, директно ме носи на Address verification ...
 

Кантона ис Бек

Mиљонерче
Член од
23 февруари 2010
Мислења
1.385
Поени од реакции
905
Не знам што би можело да биде, тоа нема ни да ти стигне,
А на бет365 може и директно од картица да си ставаш. Си пробал?
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Jas go imam verificirano dodeka bese moneybookers preku kod koj mi stigna za 4-5 dena.Sega novo ime ima pa sigurno i novi gazdi i nekoi poglupi zakoni/pravila.
E na vremeto kakvi citovi im se udiraa na kladilnicive ama sega kako satanata da ti e nad glava nema sansa. :)
 
Член од
14 април 2012
Мислења
32.054
Поени од реакции
64.382
Не знам што би можело да биде, тоа нема ни да ти стигне,
А на бет365 може и директно од картица да си ставаш. Си пробал?
Не сум... Кажи ми, дали може добиените пари од 365 да ги пратам на Скрил потоа?
 

Кантона ис Бек

Mиљонерче
Член од
23 февруари 2010
Мислења
1.385
Поени од реакции
905
Не сум... Кажи ми, дали може добиените пари од 365 да ги пратам на Скрил потоа?
Со последниот метод што правиш депозит, со него можеш да вадиш пари мислам.
 
Член од
27 јануари 2010
Мислења
2.430
Поени од реакции
723
Има некој акаунт на WWIN да ми објасни како се става пари на акаундот и слично...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom