Обложување на нет

white_eagle

: : stuck in void : :
Член од
21 јануари 2008
Мислења
953
Поени од реакции
716
Абе и јас сакам да депозиран на Бет365, но не сака. Некој да не се соочил со ваков проблем или да знае како да го средам?
отвори сметка на манибукерс со картицата и не прави верификација ништо не се замарај за да не те блокираат само додади ја картицата и прави депозит на бет365 од таму, па ако ти притреба ќе го направиш подоцна. кога ќе треба да повлечиш пари пак ќе се повлечат на тој манибукерс акаунт така да пази го.

инаку, можеш да ставаш пари и повлекуваш на сметка и од неверифициран манибукерс со таа разлика што има лимит 1000 евра е мислам.

да си знаеш исто на манибукерс земаат и провизија 1.9% на депозит од картица (на бет365 немаат никаква провизија) и плус ќе треба да штиклираш дека ја користиш за GAMING purposes.
 
Член од
28 април 2009
Мислења
749
Поени од реакции
507
Значи друг начин освен ова нема а? Директно преку катричката од банка неможе?
 

white_eagle

: : stuck in void : :
Член од
21 јануари 2008
Мислења
953
Поени од реакции
716
Значи друг начин освен ова нема а? Директно преку катричката од банка неможе?
Ако ти ја одбива картичката на бет365 не гледам поинаков начин да направиш депозит освен ако не отвориш сметка во Уни Банка и да чекаш една недела да ти издадат VISA Electron, и преку нив може.
 
Член од
28 април 2009
Мислења
749
Поени од реакции
507
Добро е средив. Конечно ми прифати и ми стигна порака од НЛБ дека сум уплатил 15 евра на Бет365. Фала ви на сите за помошта
 
Член од
28 април 2009
Мислења
749
Поени од реакции
507
Кажете ми како (и дали може) на Бет365 да се играат следниве игри: ГГ3+, Т1 или Т2, 1 3+ и доколку може каде да најдам? :D
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Кажете ми како (и дали може) на Бет365 да се играат следниве игри: ГГ3+, Т1 или Т2, 1 3+ и доколку може каде да најдам? :D
т12+,т13+ има но гг3+ никаде нема онлајн имаш само гг или само 3+
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.019
Поени од реакции
22.926
Кажете ми како (и дали може) на Бет365 да се играат следниве игри: ГГ3+, Т1 или Т2, 1 3+ и доколку може каде да најдам? :D
Под категорија goals.
За тим12 пишува team total goals, a 1 и 3+ result total goals.
ГГ3+ немаш никаде освен кај нас.
 
Член од
11 јануари 2009
Мислења
722
Поени од реакции
90
Народе имам прашање, на бет ат хоум се регистрирав со ваучер од 5евра, и направив 105е. дали можам да си ги повлечам тие пари ? или е лажнаќ. и ако може, како да ја поврзам мојата картица со акаунтот таму?
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Народе имам прашање, на бет ат хоум се регистрирав со ваучер од 5евра, и направив 105е. дали можам да си ги повлечам тие пари ? или е лажнаќ. и ако може, како да ја поврзам мојата картица со акаунтот таму?
Прво би требало да депозитираш 10 е минимум па да пробаш после да ги повлечиш сите пари .. види прво прашај ги таму ваљда имаш support team :D
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
аха ќе ти одговорат..дебакл невиден и јас напраив 100 и несто со бонус па јок вадење ни враќаат на меил ни ништо..
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
14.246
Поени од реакции
26.061
Народе имам прашање, на бет ат хоум се регистрирав со ваучер од 5евра, и направив 105е. дали можам да си ги повлечам тие пари ? или е лажнаќ. и ако може, како да ја поврзам мојата картица со акаунтот таму?
И јас истото го направив, па и мене ме интересира како да ги повлечам парите. :rolleyes:
 

white_eagle

: : stuck in void : :
Член од
21 јануари 2008
Мислења
953
Поени од реакции
716
Ви ја препорачувам PinnacleSports(.com) онлајн кладилницата, ама најпрво ќе ве предупредам немаат некои игри посебни и сите лиги, а и сајтот е малце зафкрнат за навигација ама е преедноставен кога ќе го научите.

За фудбал имаат понуда само конечен тип, хендикеп, азиски хендикеп и 0-2 и 3+ за голови, ама затоа пак имаат највисоки коефициенти од сите кладилници затоа што како што објавуваат и самите на сајтот имаат најниска маргина на профит од сите други обложувалници, и поради тоа не нудат бонуси како другите. Имате и можност играње во живо, исто на само тие типови ама пак имаат повисоки коефициенти, а можете да играте и услови.

Минимум депозит од картичка 20 евра, од Skrill/Neteller/Entropay 10е, минимум повлекување на картичка 30e на Skrill/Neteller/Entropay 10е. Имате едно бесплатно повлекување на било кој акаунт на 30 дена, по што секое наредно до истекот на месецот има доста солени провизии, па затоа пазете.

И покрај сите овие помалку угодни работи, погледнете која разлика има ливче што би го пишале на фаворитите за викендот во коефициентите.

На пример типуваме на победа на Сити, Јунајтед, Реал М., ПСЖ, и Интер.

Во Pinnacle добивате коефициент 8.563. Како за споредба, во бет365 на истите утакмици коефициентот е 8.06, а од македонските во Mozzart 7.95.

Продолжете да додавате утакмици и разликата во коефиицентот станува уште поочигледна
 
Член од
28 април 2009
Мислења
749
Поени од реакции
507
Како се повлекуваат пари од Bet365 на картица?

Дали може да се игра кошарка тим1 или тим2 over или under поени?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom