Обложување на нет

Член од
24 септември 2023
Мислења
1.028
Поени од реакции
1.531
Па така де,тоа е муабетот
Исто и во фудбал да бркаш еден тим Х и цела сезона да не изиграат Х
Наредна сезона ќе ги бркам Х ама АМА паре су скупе
Mene mi treba samo bankata da ja krenam da mozam da si dozvolam 11-12 promasuvanja povekje ne mi treba ke igram malku pohrabro.
Ne veruvam deka ke mi se sluci da utnam nad 5-6 tiketi po red 2 koef. Mozebi vo ekstremni slucai da utnam 7-8-9.
Автоматски споено мислење:

Благословени се сиромашните со ум, бидејќи нивно е царството небесно.
Sistemot moze da go igra sekoj, koj nema mnogu moze poceten vlog 1 evro ili pola evro da stavi.
 
Член од
4 август 2023
Мислења
373
Поени од реакции
940
Mene mi treba samo bankata da ja krenam da mozam da si dozvolam 11-12 promasuvanja povekje ne mi treba ke igram malku pohrabro.
Ne veruvam deka ke mi se sluci da utnam nad 5-6 tiketi po red 2 koef. Mozebi vo ekstremni slucai da utnam 7-8-9.
Како си успешен во кладењето, сигурен сум дека за месец два најмногу ќе имаш доволно голема банка за да играш мартингејл.
 
Член од
24 септември 2023
Мислења
1.028
Поени од реакции
1.531
Како си успешен во кладењето, сигурен сум дека за месец два најмногу ќе имаш доволно голема банка за да играш мартингејл.
Ako mislis deka ti si pouspeshen vo kladenje poveli pomogni prati tipovi da gi uplatam, pa i jas nesto da kjaram. Ke te castam.
 
Член од
4 август 2023
Мислења
373
Поени од реакции
940
Ako mislis deka ti si pouspeshen vo kladenje poveli pomogni prati tipovi da gi uplatam, pa i jas nesto da kjaram. Ke te castam.
Не можам да ти помогнам со типови затоа што она што јас го правам моментално многу се разликува од тоа што ти го играш. Јас туркам дел од банката до коефициент 100 на мали коефициенти, тоа скоро никаква врска нема со кладењето како што ти се кладиш. Еве на пример сега чекам Аталанта да заврши прво полувреме 0-2 гола на 1,12.

И еве на зборот 0-2, сега тресење 2-3 минути. :lolzz:
 
Член од
25 февруари 2020
Мислења
196
Поени од реакции
174
Mene mi treba samo bankata da ja krenam da mozam da si dozvolam 11-12 promasuvanja povekje ne mi treba ke igram malku pohrabro.
Ne veruvam deka ke mi se sluci da utnam nad 5-6 tiketi po red 2 koef. Mozebi vo ekstremni slucai da utnam 7-8-9.
Автоматски споено мислење:



Sistemot moze da go igra sekoj, koj nema mnogu moze poceten vlog 1 evro ili pola evro da stavi.
Просветлиме, како на кој начин правиш ти пари ?
 
Член од
24 септември 2023
Мислења
1.028
Поени од реакции
1.531
Просветлиме, како на кој начин правиш ти пари ?
Brat prosvetli se sam ednostavno e, igras tiket sportska 2 koef i sekogas koga ke promasis igras povtorno tiket 2 koef i ja dupliras uplatata...
Jas ne igram no ke pocnam sto poskoro samo da stabiliziram banka...
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.948
Поени од реакции
112.130
Brat prosvetli se sam ednostavno e, igras tiket sportska 2 koef i sekogas koga ke promasis igras povtorno tiket 2 koef i ja dupliras uplatata...
Jas ne igram no ke pocnam sto poskoro samo da stabiliziram banka...
А чекај како тоа тврдиш дека е немогуче да утнеш 2 квота 10 пати по ред? Според кое правило? Ќе играш ситни квоти за да направиш 2 квота? Ќе играш сингл? Што и да играш нема гаранција дека ете нема шанси 10 пати со ред да паднеш.
Автоматски споено мислење:

Еве на пример сега чекам Аталанта да заврши прво полувреме 0-2 гола на 1,12.
Бизарен тип.
 
Член од
25 февруари 2020
Мислења
196
Поени од реакции
174
Brat prosvetli se sam ednostavno e, igras tiket sportska 2 koef i sekogas koga ke promasis igras povtorno tiket 2 koef i ja dupliras uplatata...
Jas ne igram no ke pocnam sto poskoro samo da stabiliziram banka...
Тебе те разбирам
Имам така бркано еден тим Х-1 Х-2
Него William James го прашував
 
Член од
24 септември 2023
Мислења
1.028
Поени од реакции
1.531
А чекај како тоа тврдиш дека е немогуче да утнеш 2 квота 10 пати по ред? Според кое правило? Ќе играш ситни квоти за да направиш 2 квота? Ќе играш сингл? Што и да играш нема гаранција дека ете нема шанси 10 пати со ред да паднеш.
Автоматски споено мислење:


Бизарен тип.
Ke pocnam da igram vo skoro vreme i ke spodelam iskustvo...
 
Член од
17 декември 2019
Мислења
2.206
Поени од реакции
3.802
Sekako deka moze da se pravat pari so martingale sistemot.
Samo treba da se ima epten jaka banka i si pecalis so uzivanje. Samo treba i granici da se ima... pocnuvas na primer so vlog 10€ na 2koef tiket sportska. Ako utnes krevas naredniot tiket isto kvota 2 dupliras uplata na 20 pa na 40,80,160,320,640,1280,2560,5000 itn.
Spored mene za da se igra vaka treba da mozete da so dozvolite najmalku, znaci najmalku 10 promasuvanja po red, a najidealno i najdobro bi bilo da mozete da si dozvolite 20 promasuvanja po red e togas e lesno.
Ovoj sto kazuva 36 pati padnalo topceto na crna boja vo kazino toa ednas se slucilo vo istorijata.
Nevozmozno e da utnete 20 tiketi po red na 2 koeficient.
Znaci so ova sto go kazuvas treba da imas 10.000e banka i na 11tiot pat da ti dade.. Komotno moze 11 pati po red da utnes..
 
Член од
4 август 2023
Мислења
373
Поени од реакции
940
Две екстра офанзивни екипи за квота 1.12 under голови ми е очајот.
Не е Аталанта истата од минатите години, не игра оваа сезона толку офанзивно. И погледав некоја минута кога почна, немаше темпо утакмицата. Не уплаќам наслепо, секоја утакмица ја гледам на почетокот. Сега ја имав Виљареал 0-2 прво полувреме, па сега ја уплатив 0-4 цела. Веќе затворив 2 коеф денес, вкупно 32 на овој корен, се надевам на 100 до крајот на викендот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom