ОБНОВЕНО: По нападот во Гошинце, пукање во Куманово

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.163
Поени од реакции
5.128
Само ке дополнам, одредена единица исчисти цело село во Кумановско 2001-ва без ниту еден повреден од нивна страна.
Не е исто не мешај овој се дешаваше у град у густо населено место не мешај.
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.163
Поени од реакции
5.128

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.173
Глупости како и Скајп разговорот што вмровци го презентираа
Ајде коментар од луѓе овде кои гледма имаат извор од прва рака бидејќи познаваат специјалци.

Прегледај го приврзокот 120866
Некои се викнати ненајавено, дали тие биле ‘засилувањето‘ или првите екипи не знам.Не знам каква е таа акција без претходна подготовка и најава туку директно на терен.

Aкo сме веќе кај провокации и користење ситуација за политички поени - и официјалниот профил на Сал Бериша објави слики од Куманово со коментар за убиени цивили, деца, масовни апсења на невини...стандард gibberish.
 
Последно уредено:
Член од
30 мај 2012
Мислења
5.027
Поени од реакции
2.889
Само ке дополнам, одредена единица исчисти цело село во Кумановско 2001-ва без ниту еден повреден од нивна страна.
Ama tie togas ne bile istrenirani vo siriski teroristicki kampovi.
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
23.449
Поени од реакции
31.353
Дај бе некој од модераторите нека го исчисти од тема/банира, било што...
како ќе го постираше постов, ако ги банираа сите што требаше да ги банираат? Inception? ;)[DOUBLEPOST=1431280245][/DOUBLEPOST]
"Не значи ако сум неинформиран дека сум неинформиран" ...
Но ако си глуп, сепак значи дека си... глуп? :P
 
Член од
13 март 2013
Мислења
448
Поени од реакции
715




Чоек да се чуди како и фејсбук научиле да користат со паметот шо го имат. Ојте плакати лепете нетуку прајте математики ви ебам неписмените
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.622
Поени од реакции
43.469
Чоек да се чуди како и фејсбук научиле да користат со паметот шо го имат. Ојте плакати лепете нетуку прајте математики ви ебам неписмените
Овие се Се, само не луѓе.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
uploadfromtaptalk1431280390965.jpg

мене смртно ме занима како се запознале веќе убиениот Фејзулаху и бившиот (бар така мислам) амерички амбасадор Волерс?
Со која цел,кога,зошто ?

Ајде форум и воени експерти,малку приказни ;)
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.661
Поени од реакции
70.756
Во Белгија имале организирани протести шипците со пароли во стилот MACEDONIA DON'T PLAY WITH FIRE :tapp::facepalm:
Којзнае како им полнат глава, како не им здосади да глумат угнетени од полицијата :facepalm:
Направиле профил во кој постојано се ставаат слики од деца како плачат, и како наводно се апсат невини граѓани и нормално цел свет мисли дека им навлегла полицијата да ги убива невините граѓани :facepalm:

Никогаш нема да прифатат вина во своите редови, цел живот Македонците ќе им бидат криви :facepalm:
Ни тоа што полицаец од нивна националност загина, ништо нема да им значи :facepalm:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom