Но комент

JFK

Член од
9 март 2007
Мислења
966
Поени од реакции
52
Пред се, типкава е annoying, едвај ја догледав до крај. И преку глава ми е од вакви Џери Спрингер стил срања од овој тип и од типот оооо мај гад...ју слип вит мај фадр:vozbud:. За мене и мајката и керката се уште две типични Американки кои се очајни за внимание или неколку минути слава. 80% од ваквите емисии се местенки.
Без разлика, Џери Спрингер срање океј. Ама ако е ова вистина, тогаш едноставно докажува дека доволно голем процент од Американциве се претерано глупи. Типкава е толку неинтелегентна, то нешто ненормално е. Пи*ка е материна, не се нервирам то шо се дупнала на 14-15 години, ама излегува на телевизија и јавно повикува се појче народ да ја рока за да и напрај бебе. Идиотизам. Демек не добивала доволно внимание, и шо од детево че добија внимание? Кога? Поочајно срање не можи да се случува од ова.
I'm a slut? I'm a slut? Come here bitch so we can see who the slut is!
Америка, Dreamland, everybody comes to Hollywood, Frankie and Jamie do Las Vegas и слични срања. Е, помина то време. Пред извесни 30тина, еве 40 години до 18 години децава таму не го знаеле the F word. А сега, типкава го изустува ко луда на секои 3-4 секунди. Џабе го тупам. Едноставно е. Цитирам некој, че се најди сам:
Глобално затоплување, се да ти ебам.
Или, поинаку кажано:
Ебате транзицијата шо ни напрај.
 
I

Ivan_FBI

Гостин
Што и да направи сеа мајкава џабе и е, а оваа па типкава како збори, едвај ја дослушав...
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Не го долгледав до крај ме мрзеше него ако е вистина, а не обично глуширање пред емисии мислам дека малата треба да се превоспита. Мајката можеби и не е нешто посебно крива зашто сигурно не и рекла да има дете на 15 год, само мора да си бара сеа некое чаре. Како прво и прво да ја убеди дека ако роди дете на ова возраст има веројатност да не биде со детето се во ред, па нека се запраша глупавово девојче дали сака такво бебе. Убаво рече некој погоре, нека и тури појасот на невиноста и мирно ќе спие.
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
ви ебам глупите амерички шоуа и уше поглупите луѓе... и шо сеа, демек срамота е шо ќеркава се ебела во тој паркот и на школо а во ред е шо излегвет на телевизија и кажвет све пред цел свет... абе ајде...:nerv:
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
385
Поени од реакции
18
moreee ne da e za kotek i majkava i ona...ccc... kako ne ii e sram..pa ja da ja vidam taka...ke ja zazidam u nekoja soba i ke ima samo 1 prozorche da i daam leb i sol neka ide u pm sramota....bebe...da ti *bam bebeto!
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
Не ми се верува....Прво не ми е јасно како можат луѓето да ги изнесуваат своите проблеми пред јавност. Значи дефинитивно има нешто, патат по тоа да бидат зборувани и исмејувани од јавноста... Често на ваквите шоуа ваквите приказни се местенки....Може и да не е така...Али ај после кога ќе бидеш етикиран и кога сите ќе покажуваат со прст на тебе и ти се исмејуваат кажи дека не било така. Второ...Стварно не ја сфаќам мајкава. Седи, плаче, се жали и ги изнесува проблемите пред сите место да земе и да си ја среди ќерката. Да доволи 3 пати да си ја фати ќерката во кревет со машко и ништо да не превземе....Па ќе ја затворам бе, ќе ја однесам во некој поправен дом...Незнам што се ќе и направам за да ја вразумам, а не да седам и да плачам. Проблемите не се решаваат со плачки и жалења...
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.393
Поени од реакции
21.946
breee stvarno na toj svet ima se i sesto ednostavno tie se netaman luge
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Ова докажува дека секој не е за да биде родител.
 
С

Сатори

Гостин
Луда мајка и луда ќерка.
Глупи луѓе што гледаат реалити шоу серии.
:tv:...:drk:...:bip:
 
R

reactive89

Гостин
Кога родителот не посветува доволо грижа и внимание на своето дете... вака ќе изреагира... после нек не си ја чука глаата родителот...:toe:
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.487
Поени од реакции
5.963
Какво иритирачко, инаетливо суштество... Не ми се верува. Па и оние глупи Американчиња се палат на нејзините врескања, свашта еј.

Ако ова е вистинско, а не глумење заради тоа нивно дебилно шоу трагедија се луѓево.
За мајката веќе не знам што да искоментирам, таа ја сноси најголемата вина што и се случува ова. Јавни бламирања и желба да предизвика сожалување тешко дека ќе и помогнат.
 

*LiL Mermaid*

part of our world...
Член од
3 јули 2007
Мислења
352
Поени од реакции
6
zatvori ja vo podrum so leb i voda samo cel mesec :tapp: ti e**m glupite amerikanci,se natprevaruvaat koj povise ke se izblamira i ke ispadne pogolem klovan..a bogami i majkava e za besilka sto dozvolila vakov "gad" da stane kerka i :toe:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Како и да е, остар нож за двете в грло. Ебати болен народ.
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
Ц ц цц... немам зборови.. твааа нетаман работа... стварно не знам шо да кажам.. и момичката па божее без акл толко ли ного и се е*а...цццц
 
Член од
20 август 2008
Мислења
92
Поени од реакции
13
a be ajde ova glupa e zimi najmilo na 15 godini da baram nekoj da mi napraj dete....boze pazi ami ova neznaj uste gazo da si go izbrisi a ne pa dete ce gledala.....ova ili e mestenka ili amerikancive se glupi ili ova e retardirana
 

Kajgana Shop

На врв Bottom