Но комент

Dr_ViRuS

DarkSide with green light
Член од
9 јануари 2006
Мислења
1.076
Поени од реакции
28
Незнам како да ја крстам темата едноставно како ќе се развие дискусијта така нека ја крстат.
Сметам дека клипот не за Чек Дис Оут повеќе е за тука


 
E

`EsCaPe`

Гостин
Ауф да сум на место од мајка и би и удрела еден дообар ќотек, би ја преваспитала по брза постапка па да видам тогаш дали ќе и текне на секс..
 

КиреМали 1911

Модератор Неимар
Член од
23 јуни 2007
Мислења
1.313
Поени од реакции
223
Ауф да сум на место од мајка и би и удрела еден дообар ќотек, би ја преваспитала по брза постапка па да видам тогаш дали ќе и текне на секс..
Шо знеш, можда е некоја мазохистка ќеркава, после уште појќе можда ќе се запалит...
Мое мислење: темава сигурно не е за во Дом и семејство...Дај фукнете ја таму во Чек дис Аут, барем сеир да им се пукат на ненормалниве...
 
E

`EsCaPe`

Гостин
Шо знеш, можда е некоја мазохистка ќеркава, после уште појќе можда ќе се запалит...
Мое мислење: темава сигурно не е за во Дом и семејство...Дај фукнете ја таму во Чек дис Аут, барем сеир да им се пукат на ненормалниве...
Па да, ништо чудно, ама ипак вреди да се проба...:smir:
 

Desire

Refuse,Resist
Член од
25 декември 2007
Мислења
1.823
Поени од реакции
284
Море оваа мајкава е појќе за ќутек,што не ја научила што треба и што не треба да се прае уште од мала,да ја фатим ќерка ми со некој у мој кревет и туку таке само да пројде,аман,каква одговорност спрема детево.
Оваа па аздисана тинејџерка,ко тие 17 што забремениле:uvo:
 
E

`EsCaPe`

Гостин
Море оваа мајкава е појќе за ќутек,што не ја научила што треба и што не треба да се прае уште од мала,да ја фатим ќерка ми со некој у мој кревет и туку таке само да пројде,аман,каква одговорност спрема детево.
Оваа па аздисана тинејџерка,ко тие 17 што забремениле:uvo:
Да да, у право си мајката е највише крива, па не може што викаш туку таке да пројде она за такво нешто..Прво и прво за нешто помало и понесериозно ќе удрим една казна, а не па за ова..
И сеа се жали..Па нека се жали.. :nesum:
 

КиреМали 1911

Модератор Неимар
Член од
23 јуни 2007
Мислења
1.313
Поени од реакции
223
Море оваа мајкава е појќе за ќутек,што не ја научила што треба и што не треба да се прае уште од мала,да ја фатим ќерка ми со некој у мој кревет и туку таке само да пројде,аман,каква одговорност спрема детево.
Оваа па аздисана тинејџерка,ко тие 17 што забремениле:uvo:
Абе се слагам дека голем удел имат домашното воспитување, ама мислиш дека немат такви случаи кога децата одат баш спротивно на она што родителите им го посочуваат дека е правилно или не?

Од друга страна пак, кога ќе подразмислам...Можда и е вината во неа (мислам на мајката). А и ова со реалниве шоуа од типот на Џери Спрингер и пукање сеир на национална телевизија на туѓи маки, е повеќе од глупост. (не дај боже) да имам ваков случај дома, последно нешто што ќе го напраам е да си ги покажам домашните гомна пред нацијава. Можда идејата учење од туѓите грешки е во ред донекаде, ама ова е повеќе од јасно дека е пукање сеир.

Едит: (за мајката) Постои и нешто што се вика дестимулација во воспитувањето. Доколку за нешто вршиш голем притисок кон детето, доколку постојано го оптоваруваш со одредени правила и забрани, детскиот инает природно ќе се побуни и ќе го направи токму спротивното.
 

Dr_ViRuS

DarkSide with green light
Член од
9 јануари 2006
Мислења
1.076
Поени од реакции
28
Да да, у право си мајката е највише крива, па не може што викаш туку таке да пројде она за такво нешто..Прво и прво за нешто помало и понесериозно ќе удрим една казна, а не па за ова..
И сеа се жали..Па нека се жали.. :nesum:
Мајката е крива каде е татко?

Дали оваа е резлултат на модерниот начин на живот на правото родителите да бидат разделни ако незнат да најдат заеднички јазик ?

Јавен секс, Лезбејство, 300 пати секс без заштита.

Сака да биде самохарна Мајка?
Најдобро што знае да работи секс?
Има и надимак како познатите курви и стриптизерки
 

Vikuska

I know the pieces fit...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
879
Поени од реакции
7
Леле оваа да ми е менееееее.. кога ќе ја фатам ќе ја прекршам од ќотек. абе шо практични биле појасине за невиност:pos2:
 

Desire

Refuse,Resist
Член од
25 декември 2007
Мислења
1.823
Поени од реакции
284
Напишано од КиреМали 1911

Едит: (за мајката) Постои и нешто што се вика дестимулација во воспитувањето. Доколку за нешто вршиш голем притисок кон детето, доколку постојано го оптоваруваш со одредени правила и забрани, детскиот инает природно ќе се побуни и ќе го направи токму спротивното.
Да,ама овде мислам се гледа дека на девојчево рака му нема дигнато,цело време само приплачува и се жали дека ќерка и прави растур во кревет,и кој се развика девојчево пред публика оваа не можеше да ја прекине,што се вика ја молеше да прекине,јас да сум еден ќутек тука пред сите,итака е срамота самото тоа што излегле на телевизија,еден ќутек пред сите ништо страшно.

Мајката е крива каде е татко?

Дали оваа е резлултат на модерниот начин на живот на правото родителите да бидат разделни ако незнат да најдат заеднички јазик ?

Јавен секс, Лезбејство, 300 пати секс без заштита.

Сака да биде самохарна Мајка?
Најдобро што знае да работи секс?
Има и надимак како познатите курви и стриптизерки
Има многу родители кои се разведени,па пак децата не им се улични к***и.
Таткото со самото отсуство од животот на детето е крив.Ама добро може е умрен,па затоа е мајкава сама.
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.471
Поени од реакции
11.038
prvo samovo momice nemat sram...velit ne mi e gajle so velet drugive...ajdeee
pa uste prviot pat jas da ja fatev v krevet eden kotek ke i mavnev, pa pod kazna...i majkava e kriva...
 

Dr_ViRuS

DarkSide with green light
Член од
9 јануари 2006
Мислења
1.076
Поени од реакции
28
Да,ама овде мислам се гледа дека на девојчево рака му нема дигнато,цело време само приплачува и се жали дека ќерка и прави растур во кревет,и кој се развика девојчево пред публика оваа не можеше да ја прекине,што се вика ја молеше да прекине,јас да сум еден ќутек тука пред сите,итака е срамота самото тоа што излегле на телевизија,еден ќутек пред сите ништо страшно.Има многу родители кои се разведени,па пак децата не им се улични к***и.
Таткото со самото отсуство од животот на детето е крив.Ама добро може е умрен,па затоа е мајкава сама.

Не мислев на генерално на сите разведени дадов пример бидејки познавам “деца“ со разведени родители кој многу повеќе родителите се грижат за нив од родителите на деца кој не се разведени.

Мислев на синдромот “јас сум најбитен деца ја избрале мајката нека се гонат сега сум ерген„
Знам дека грешка се изразив горе.

Сакав да го потенцирам соживото и заедничка грижа врз деца бидејки на секое дете му треба родителска грижа.

Како што разврав девојчето сакало бебе бидејки ке имало на кој да му обрќа внимание , а и тоа на неа и дека се спрема на самостоен живот ако треба и да живее од проституција.

Според мене да оденсеш дома некој на мајкати на креветот треба да знаеш дека таа ретко се пребира дома.
Едонставно оваа девојче е дете без родители според мене да бидеше во Шведска ќе и го одземаа детето на Мајката барем јас така мислам.
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
Пред се, типкава е annoying, едвај ја догледав до крај. И преку глава ми е од вакви Џери Спрингер стил срања од овој тип и од типот оооо мај гад...ју слип вит мај фадр:vozbud:. За мене и мајката и керката се уште две типични Американки кои се очајни за внимание или неколку минути слава. 80% од ваквите емисии се местенки.
 
Член од
6 февруари 2008
Мислења
1.272
Поени од реакции
229
Ако е вистина ова, мајката да беше посериозна ќе и еб*еше матер на ќерката и немаше толку фејк да глуми. :nesvest:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom