Ножеви

eMilanist

Ursus domesticus
Член од
27 септември 2007
Мислења
2.222
Поени од реакции
1.384
Зошто несакаш да правиш вакви футроли?
Ми одземаат многу време, што значи се поскапи од другите футроли и на крај ножот со таква футрола е поскап....а повеќето бараат нешто поефтино....или поубаво и поевтино истовремено, а тоа не е можно и на крај тешко се продаваат.
 
Член од
14 септември 2014
Мислења
81
Поени од реакции
47
VICTORINOX ИМА СО ШТО ДА СЕ ПОФАЛИ
Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
387
Поени од реакции
635
Не ја знам локоцијава со координати, ја знам на памет........

Користи го Google maps;)
 
На врв Bottom