Нови игри

Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.687
Поени од реакции
38.875
ај да видиме што ќе биде. Се знае дека ќе биде Вајс Сити но во модерно време, што мислам дека малце е промашено со оглед дека историјата е напишана во осумдесетите таму.
 
Член од
28 декември 2023
Мислења
1
Поени од реакции
0
Like its predecessors, this pivi game places players in the shoes of Matt Baker. The narrative unfolds in the backdrop of World War II, picking up four months after the occurrences depicted in the second installment.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.305
Поени од реакции
79.003
ќе може ли со женско да се игра Индијана Џонс?
21-ви век сме, ваљда ќе може
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.915
Поени од реакции
84.326
ќе може ли со женско да се игра Индијана Џонс?
21-ви век сме, ваљда ќе може
Од ова што гледав, оптимист сум дека да и дека играта ќе биде баш за модерната публика која бара нешто слично

1705773757567.png
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.687
Поени од реакции
38.875

kazanski

чилакс
Член од
3 октомври 2011
Мислења
462
Поени од реакции
491
Добро колку треба да си ретардиран како гејмер за да се хајпаш на гта, покрај нова вакинг вичер игра?
не сум изненаден, сепак, GTA е мултиплеер, еден куп деца ја играат онлајн, сигурно нема тие деца од 5 до 10 години да се замараат со Вештерот. Ако им дадеш опција помеѓу GTA/Fortnite и Witcher/God of War/RDR/Horizon Zero Dawn, сите тие ќе изберат GTA/Fortnite без око да им трепне.
A Вештерот, не мора да ја вадат одма, нека ја средат и испеглаат фино, за да не испадне еректилна дисфункција како Diablo 4.
 
Член од
29 март 2013
Мислења
4.514
Поени од реакции
4.334
A Вештерот, не мора да ја вадат одма, нека ја средат и испеглаат фино, за да не испадне еректилна дисфункција како Diablo 4
Не верувам да го живее пикот на тројката, али сигурно нема да е флоп.
А Диабло 4 не е толку лоша бре шта вам је... :icon_mrgr:
Ок, можда си живеете уште со двојката, али реално не е промаршај новава. Јас сум отприлика 60ти левел, али 2-3 месеци не играм поради други игри кои излегоја, но планирам да се вратам и да видам каде ќе завршам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom