"Нова инвестиција вредна 10 милиони евра во општина Петровец"

Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
Грешно го читаш напишаното а уште полошо читаш мисли....

Да не случајно си се изгубил и си го промашил подфорумот... политика..јок... за луксузен трговски центар лоциран на сред нива прајме муабет....ама очигледно тој и не ти е важен во моментот.... ти ја видовме поентата... овие се глупи ние сме паметни...

...а бе... знајш кој планира и гради... тој во кого се парите... останатите може да си свират на фрула.. и да продаваат муда за бубрези..
Гледам дека тука изгубениот си ти. Самопрогласен експерт по сештологија или накратко кажано Цитро 2.

Во трговски центар воне имаш разни продавнички, голем маркет, места за јадење и пиење, односно сите работи кои ги имаш на скоро секој чекор во градот без да се сместени во трговски.
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
Гледам дека тука изгубениот си ти. Самопрогласен експерт по сештологија или накратко кажано Цитро 2.

Во трговски центар воне имаш разни продавнички, голем маркет, места за јадење и пиење, односно сите работи кои ги имаш на скоро секој чекор во градот без да се сместени во трговски.
Ми се може бе..и сега што...

..а бе остај ги ти форумските ликови на страна... не се тие тема, туку ај те разбирам, познат форумски синдром е тоа, не се може по темата па ај удри по дискредитација и омаловажување на соговорниците...

Стварно бе...не сум знаел... фала што ме просветли...
 
B

Black Guard

Гостин
Знам што е!!!

Зад ова се крие владина завера за развој на земјоделието:vozbud:

За да стигнат рајата до маркетот преку нивите ќе им треба трактор,па ќе се регистрираат како земјоделци и ќе бидат сите насмеани како на рекламата.


БАНАНА за петровец,нека бидат етични.
--- надополнето: Oct 24, 2011 12:38 AM ---
Ало Влада полекате малце со инвестициите !?

ДА и ПОЛЕКА И Со апашлукот,расипикуќништвото и лоботомијата уствари третово може повеќе и за крај да престане конечно еден ден продажбата на муда за бубрези(можно ли е??!?!?)


 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
Ми се може бе..и сега што...

..а бе остај ги ти форумските ликови на страна... не се тие тема, туку ај те разбирам, познат форумски синдром е тоа, не се може по темата па ај удри по дискредитација и омаловажување на соговорниците...

Стварно бе...не сум знаел... фала што ме просветли...
Не бе ти си најпаметен. Попаметен од сите архитекти и урбани антрополози. Што има тие да кажуваат кој објект за која средина и за каква намена, а уште помалку каков изглед. Тебе ќе те прашаме
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
Не бе ти си најпаметен. Попаметен од сите архитекти и урбани антрополози. Што има тие да кажуваат кој објект за која средина и за каква намена, а уште помалку каков изглед. Тебе ќе те прашаме
Гледаш како си знаеш, што се расправаш тогаш, или на кондиција сакаш да ме фатиш.:D
 
Член од
20 септември 2011
Мислења
8.146
Поени од реакции
8.544
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
Член од
17 август 2011
Мислења
9.767
Поени од реакции
17.482
Користа е што нема да има уште една лименка како Рамстор во центарот на градот, онаму каде што не и е место.
Во толку проблеми што постојат во скопје,ти се фати за лименката рамстор..Која како што глеам искочи успешен проект..
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
Во толку проблеми што постојат во скопје,ти се фати за лименката рамстор..Која како што глеам искочи успешен проект..
Не се фатив за неа, туку кажав дека е ставена каде што не е и место, направив споредба во соодветна тема. Ти за проблемите во Скопје најди си посоодветна тема
 

Kajgana Shop

На врв Bottom