Новата Мис Македонија

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.725
Поени од реакции
18.473
Се мислам зошто ја избрале неа од толку убави девојки, кузнае :pos:
 
Член од
8 декември 2009
Мислења
702
Поени од реакции
528
Срам ги било, се бунат што одбрале ругоба на избор за убавина.
Место да седат, да пљускаат, да се радуваат, да викаат „Најубава е зашто е наша“, они...
Така е сестро, може само да му го пушат на Мисицата ебате хејтерите.
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
90% од девојчињата што зборуем на fb се поубави од оваа, само што не се разголуваат толку за на феизбук. Не го дрви курот, и не ја брани ако ја знаеш или ако ти е братучедка, или па незнам што. Стварно фацата не ѝ е убава и тоа е вистината. За мис колку што знам треба и фаца и тело, и цел комплет оноа... :)
Воопшто, не ја ни знам ни познавам, баш ме интересираше да видам други слики од неа и ја најдов на фејсбук. Неам појма шо имате толку против неа, жити мајка што глеаш лошо на неа?И ја познавам девојки што се многу поубави од оваа али според мене девојкава е многу поубава од сите други, а дека не е згодна и убава неможеш да кажеш освен ако немаш стандард секоја да е ала Маријана.Ако гледаш така има мал милион убави македонки али не секоја се пријавува за мис.
 
N

NikolaMKD91

Гостин
Воопшто, не ја ни знам ни познавам, баш ме интересираше да видам други слики од неа и ја најдов на фејсбук. Неам појма шо имате толку против неа, жити мајка што глеаш лошо на неа?И ја познавам девојки што се многу поубави од оваа али според мене девојкава е многу поубава од сите други, а дека не е згодна и убава неможеш да кажеш освен ако немаш стандард секоја да е ала Маријана.Ако гледаш така има мал милион убави македонки али не секоја се пријавува за мис.
Ќе и се фатат за мандалото :pos:
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Воопшто, не ја ни знам ни познавам, баш ме интересираше да видам други слики од неа и ја најдов на фејсбук. Неам појма шо имате толку против неа, жити мајка што глеаш лошо на неа?И ја познавам девојки што се многу поубави од оваа али според мене девојкава е многу поубава од сите други, а дека не е згодна и убава неможеш да кажеш освен ако немаш стандард секоја да е ала Маријана.Ако гледаш така има мал милион убави македонки али не секоја се пријавува за мис.
Дечко , првата придружничка е 3 класи над оваа !
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.404
Од сигурни извори разбрав дека „лепотицава“
склучила доживотен договор за рекламирање на производите на Титан - Камник...
сигурносни (женски) брави и катанци ( со стрелка покажано на сликата).
Хонорарот од договорот се уште не е достапен на јавноста,се шпекулира на 10 милиони.Гратис и е доделена и една вила на Бледско езеро.
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.694
Поени од реакции
4.853
Битно да знае англиски,а друго :cenzura:
 

Pat Bateman

Oh Africa, brave Africa
Член од
7 февруари 2009
Мислења
1.908
Поени од реакции
1.867
Маријана е супер на изглед , ама кога прочитав дека барала АЛФА-ПАЈАК .............. :pos::pos:

Не сум сигурен дали мислела на алфа-мажјак или на пајак-служба :pos:
алфа што вози пајак :) убиствена комбинација :)
--- надополнето: 10 август 2013 во 16:20 ---
Срам ги било, се бунат што одбрале ругоба на избор за убавина.
Место да седат, да пљускаат, да се радуваат, да викаат „Најубава е зашто е наша“, они...
Побарај ја дефиницијата на ругоба, види за што се работи па после спореди со девојката ќе те молам :)
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
10.571

Моментално no.1 женска во Македонија ! Оваа мисов можит вода да и носит во решето :D
Осумсто двеста дваесет илјади триста деведесет и три денари. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom