Неонацизмот во Украина.

Член од
9 октомври 2022
Мислења
491
Поени од реакции
643
Kurtoni, jas ne sum predmet na diskusija na temava, da vi ebam plemeto, nebiten sum jas dali sum licemeren ili ne, vas tamu ve ucenuvaat licemerite da lizete gas kade ke stignete.
Ти си ти си, на два три поста сме од вадење нацистичкото во тебе :)
 

пунтер

betfair trader
Член од
21 март 2011
Мислења
4.414
Поени од реакции
6.136
Ти си ти си, на два три поста сме од вадење нацистичкото во тебе :)
нема што ти да го вадиш нацистичкото во мене, ти бладаш бе идиоту, ти кажав јас не сум тема на дискусија овде, не знаеш што лупаш, прво се фати за лицемерие па сега нацистичкото во мене, све пишиш само не тоа што е тема, одиш оф топик на лични препуцавања, не знам што си се фатил за мојот.
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
16.026
Поени од реакции
19.266
Автоматски споено мислење:

If you ever need a bunch of pictures of Ukrainian nazis (that don't exist, of course, as we all know that there are no nazis in Ukraine), for whatever purpose, our contributor Andras Horvath amassed an impressive collection of photos of those non-existent magical creatures in their natural habitat. Check it out. https://t.me/bandihorvath/1637
 
Член од
9 октомври 2022
Мислења
491
Поени од реакции
643
Не верував до сега, али после чивава убеден сум! Гаѓај ги децата со кинжали племе им ебем нацистичко! Пуштај таму кадировци муџи да силуваат све женско што оди на две ноги, па и на четири.
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
16.775
Поени од реакции
22.074
Не верував до сега, али после чивава убеден сум! Гаѓај ги децата со кинжали племе им ебем нацистичко! Пуштај таму кадировци муџи да силуваат све женско што оди на две ноги, па и на четири.
Нема врска, смени го никот веќе досаден стана.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom