Неонацизмот во Украина.

Член од
9 октомври 2022
Мислења
1.124
Поени од реакции
1.706
Kurtoni, jas ne sum predmet na diskusija na temava, da vi ebam plemeto, nebiten sum jas dali sum licemeren ili ne, vas tamu ve ucenuvaat licemerite da lizete gas kade ke stignete.
Ти си ти си, на два три поста сме од вадење нацистичкото во тебе :)
 

пунтер

betfair trader
Член од
21 март 2011
Мислења
4.875
Поени од реакции
7.744
Ти си ти си, на два три поста сме од вадење нацистичкото во тебе :)
нема што ти да го вадиш нацистичкото во мене, ти бладаш бе идиоту, ти кажав јас не сум тема на дискусија овде, не знаеш што лупаш, прво се фати за лицемерие па сега нацистичкото во мене, све пишиш само не тоа што е тема, одиш оф топик на лични препуцавања, не знам што си се фатил за мојот.
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
22.033
Поени од реакции
29.401
Автоматски споено мислење:

If you ever need a bunch of pictures of Ukrainian nazis (that don't exist, of course, as we all know that there are no nazis in Ukraine), for whatever purpose, our contributor Andras Horvath amassed an impressive collection of photos of those non-existent magical creatures in their natural habitat. Check it out. https://t.me/bandihorvath/1637
 
Член од
9 октомври 2022
Мислења
1.124
Поени од реакции
1.706
Не верував до сега, али после чивава убеден сум! Гаѓај ги децата со кинжали племе им ебем нацистичко! Пуштај таму кадировци муџи да силуваат све женско што оди на две ноги, па и на четири.
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.524
Поени од реакции
26.013
Не верував до сега, али после чивава убеден сум! Гаѓај ги децата со кинжали племе им ебем нацистичко! Пуштај таму кадировци муџи да силуваат све женско што оди на две ноги, па и на четири.
Нема врска, смени го никот веќе досаден стана.
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
22.033
Поени од реакции
29.401
Автоматски споено мислење:

 
Член од
23 мај 2019
Мислења
3.517
Поени од реакции
4.139
Автоматски споено мислење:

If you ever need a bunch of pictures of Ukrainian nazis (that don't exist, of course, as we all know that there are no nazis in Ukraine), for whatever purpose, our contributor Andras Horvath amassed an impressive collection of photos of those non-existent magical creatures in their natural habitat. Check it out. https://t.me/bandihorvath/1637
ја има ли и ова,

некој-повикува-на-терористички-напади.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom