Нема повеќе бесплатно гледање на Англиската Премиер лига!

Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ја гледам на Тринг, супер е. Тие што се на КејблТел нека побараат, сигурно знаем дека ги има во Тетово и во Куманово, а за другите незнам. Супер е, даваат 5 утакмици неделно.
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.543
Поени од реакции
14.678
кај мене има спортклуб, сега незнам колку време ќе трае ова али ке искористиме максимално.
дали понекогаш сред меч се губи сигналот на сликата или сликата се замрзнува кај вас??
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
кај мене има спортклуб, сега незнам колку време ќе трае ова али ке искористиме максимално.
дали понекогаш сред меч се губи сигналот на сликата или сликата се замрзнува кај вас??
кај мене е замрзната 2 дена:tapp: не можам да го гледам моментално
 

GTFO

Pushing the button
Член од
3 април 2009
Мислења
5.654
Поени од реакции
4.579
Барем нема да слушам македонски коментатори :)
Има добри стримови од Фокс Спортс,Скај Италија и Скај Англискиот на IraqGoals.TV
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.887
Поени од реакции
16.127
Kладилница (климатизиран објект), фураш скај спорт (германска) и гледаш како се мачат и како си ја подаваат топката и неможат акција да напраат ко шо треба....тоа е Премиер лигата :tv:
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.265
Поени од реакции
8.380
У пм, на Атлас не даваат, има некој филм. А, на Irmand TV, само што почна натпреварот и ја кодираа, маме им еб*м. Уф, како се нервирам. :tapp:

Да ти се плукнам во државата глупа, кога гледам некои држави во кои населението нема леб да јаде, пренесуваат ПЛ, ние не, ми иде да ги стрелам сите до еден.
Па зашто не следите на Hellas 39(e) Бугариве како што гледам на две телевизи даваат... ако ви треба кодови по пп...

Information
Scrambled

сега најде да ти ибам мајката!!!!!!!!!:zid::violent1::angry3:
 
Член од
20 јануари 2009
Мислења
3.159
Поени од реакции
375
koja kablovska si?

--- надополнето ---

Од Пробиштип сум, незнам која кабловска е :D

на Спорт Клуб кажаа сите до еден натпревар ке се емитуваат.
5 во директен пренос,5 снимка... по коло
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Е мамата нивна бе! Сега кога ќе си фатам џаде за Скопје у септември, пошто си имам собна антена, нема гледање Премиер лига! Да те ебам у државата комунистичка!
 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
6.096
Поени од реакции
7.913
vo bitola na kabelskata televizija BTV ja pushtija od denes sport klub srpskata..taka da 5 natprevari live :):)
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Да ти се исерам у Македонските Канали, си гледам на СпортКлуб ич не ми дрема дали даваат или не, нека си ги бутнат у г'з Бандини и Шехерезади и сличните срања кои траат по 1000 епизоди, ова на филм не личи али ајт нека си ебат матер.
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Да ти се исерам у Македонските Канали, си гледам на СпортКлуб ич не ми дрема дали даваат или не, нека си ги бутнат у г'з Бандини и Шехерезади и сличните срања кои траат по 1000 епизоди, ова на филм не личи али ајт нека си ебат матер.
Полека,не се нервирај. :vozbud: :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom