Нема повеќе бесплатно гледање на Англиската Премиер лига!

Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Ако ја има супер јас ја имам Атлас само дали е точно тоа ?
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.879
Поени од реакции
16.091
Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.565
Поени од реакции
417
Не ми се верува Atlas да пренасаат на сателитска, еве ги утакмиците од премиер лига за наредната сабота, во списокот на телевизии на сателитска ја нема никаде Atlas, значи ништо
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.538
Поени од реакции
14.274
Не пренесуваат на сателитската Атлас, само преглед на колото даваат таму. Друга телевизија е таа што пренесуваат, се гледа само во Црна Гора, ко А1, Алфа, Сител што се кај нас.
 
Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.565
Поени од реакции
417
Абе може првото коло направиле некој пропуст или намерна реклама којзнае, дај боже да е точна информацијата ќе видиме наредната сабота :)
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.538
Поени од реакции
14.274
Брат ми гледал...па гледајте и сами уверете се :)
Да не гледал брат ти преглед на коло ? :) И ја минатиот викенд видов у нивната програма дека пренесуваат, чекав да почнат, али даваа некои серии. Е сеа тука ние што ја имаме на кабловска таа може не е таа што пренесуваат, може има повеќе Атлас на сателитска, проверете. :)
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.879
Поени од реакции
16.091
Јас мислам дека е за подрачјето за Црна Гора, нема шанси да оди и за други земји.
Како што има МКТВСАТ така има и Атлас сателитска, сосема различна програма.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Да не гледал брат ти преглед на коло ? :) И ја минатиот викенд видов у нивната програма дека пренесуваат, чекав да почнат, али даваа некои серии. Е сеа тука ние што ја имаме на кабловска таа може не е таа што пренесуваат, може има повеќе Атлас на сателитска, проверете. :)
Eпа може да. Гледал преглед и коментаторот најавил пренос ама сигурно на оргиналната програма.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Tие шо гледаа на тринг спорт да кажат дали ја има уште на кејбл тел пошто од таму ме убедуваат дека сеуште ја имаат програмава, или само за фудбал ја кодираат/
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Tие шо гледаа на тринг спорт да кажат дали ја има уште на кејбл тел пошто од таму ме убедуваат дека сеуште ја имаат програмава, или само за фудбал ја кодираат/
Ај од три пати погоди што прават? :icon_lol: Првото коло асално го гледав само, после ми се јавуваше Сервисот е кодиран или не работи xD
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
27.286
Поени од реакции
86.166
Tие шо гледаа на тринг спорт да кажат дали ја има уште на кејбл тел пошто од таму ме убедуваат дека сеуште ја имаат програмава, или само за фудбал ја кодираат/

Не бе им се јавив кога ја укинаа и ми кажаа дека демек ги имале правата само во албанија да пренесуваат ама се ќе се средело.И потоа ја пуштија :)
 
Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.565
Поени од реакции
417
Еве конечно нешто ново од СпортКлуб од нивниот форум
od sledece nedelje ce prvi operateri krenuti legalno da emituju sk i sk +

за кои оператори станува збор уште не се знае.
 

Rikal

Тој е тој: Специјалниот
Член од
18 септември 2010
Мислења
363
Поени од реакции
23
Daj boze da se nasive kabelski
 

Kajgana Shop

На врв Bottom