Недела, ден за одмор!

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Nedela, den za igrawe fudbal, potoa komentrianje okolu sto treba da se promeni vo strategijata uz pivce!

Ili dremenje pred TV!

Izlezavanje!


Btw, sto bese toa nedela?
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Недела најдосаден ден,освен кога игра Работнички
 

демнач

Неафирмиран кајганџија
Член од
11 август 2008
Мислења
1.621
Поени од реакции
412
Недела можеш да ја засакаш само ако работиш сите денови во неделата а тој ти го даваат од фирма слободен:)
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Додека одиме на школо за време на учебната година недела е нај тапа ден:toe: иде недела и си мислиш утре на школо кој ќе станува дрн дрн...а кога не одиме на школо не ни знам дека е недела :helou: иначе недела има 3 позитивни работи за мене кога ВАРДАР игра дома на ФИЛИП Втори арената , доста утакмици има за да се пише добро ливче и последна работа ЦСИ има :)
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.616
Недела одмор физички, а психички најголем замор припремајки се за почетокот на новата недела.
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
181
Хм, те седам неделно кафе цел ден е пред мене ке си гледам фудбал вечер ке си гледам ел класико..ке идам да заперам колата спортска надевам се ке се видам со либето ако не е болна уште онака релаксирачко ден за одмор физички и психички
Еве еден поздрав од мене
 
Член од
27 август 2009
Мислења
1.540
Поени од реакции
1.671
за време на школската година можам слободно да кажам Недела ми е се` освен ден за одмор, во Недела најмногу учам и така јас не го доживувам како ден за одмор
 

pAnDa`

Original..
Член од
5 ноември 2009
Мислења
578
Поени од реакции
34
Си кулирам дома. Се збереме со друштво и пиво и гледаме фудбал. :wink:
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
692
Поени од реакции
191
денеска убо си поминав еве недела бев на шеткање, па на слатки, па на гости, па капуш тајм,па музиче,па чекам велики брат..хихиих фул али малце досадно е во недела
 

Lady Gaga*

«3 Him!
Член од
4 јануари 2010
Мислења
293
Поени од реакции
19
Хммм .. не ја сакам ич .. после недела иде понеделник и најужасните денови се до петок. :wink:
 
Член од
12 јануари 2010
Мислења
130
Поени од реакции
4
за кој како, во мојов случај Недела - ден за замор и досадување :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom