Нај кул место за излегување во вашиот град!

Член од
21 август 2007
Мислења
295
Поени од реакции
8
Прилеп-в парк во лето а во зима да речиме Апореа иако не е тоа што беше
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Коктел Клаб карши Бристол, ептен топ место ентериерот е топ, услугата исто така башка коктелите се ммммммммммммм
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
БПШ- баша последна шанса :) најако место е тоа во бт ем е муфте ем ке јадиш семки или сончоглед , и плус то можиш да цауриш по битолцките чупиња или да слушаш трачој од битолските лупиња :pos2: ебати битолската шема
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
53
Прилеп-в парк во лето а во зима да речиме Апореа иако не е тоа што беше
Е па 'неки нови клинци', сте го испустиле местото. Срамота еј! Шо убо си беше кога бев јас гимназијалец! Аххх!:kesa:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Најкул е во сабота во градски парк да се излезе негде кај 23:00. Тогаш се маваат најголеми сеири на типците со ланци и со ќелавици или па оние со папагал фризури и дизел џемперчиња.

Ко во кино да си мераци :eek:jea:
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
947
Најкул е во сабота во градски парк да се излезе негде кај 23:00. Тогаш се маваат најголеми сеири на типците со ланци и со ќелавици или па оние со папагал фризури и дизел џемперчиња.

Ко во кино да си мераци :eek:jea:

ВоВ мора да ви е интересно:):)
 

Тањушка

pretty mama
Член од
17 јануари 2006
Мислења
365
Поени од реакции
29
Еве вака. Јас како многу искусна шетачка по скопските кафичи, клубови и така натаму, со чиста совест и здрава свест можам да потврдам дека одамна немам така уживано во некое местенце, како што тоа се случува откако група битолски дечки го отворија Мезе-бар Сопотско во зградата на МЦМ. Пази, мезе-бар, не е ни ресторан, ни кафуле. Си пиеш пивце, винце, ракииче, а не кркаш скари, туку баш мезенце. Топено сирење во фурна, некои потпечени компирчиња, лепчиња, маринирани маслинки...а во позадина ти пее Едит Пјаф. Башка, амбиентот е убав многу. Стар адаптиран стан со високи тавани...мераци.
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Најкул е во сабота во градски парк да се излезе негде кај 23:00. Тогаш се маваат најголеми сеири на типците со ланци и со ќелавици или па оние со папагал фризури и дизел џемперчиња.

Ко во кино да си мераци :eek:jea:
:pos: мене па ми е многу "Љ" кога ке видам чма***и кои дебилно оговараат ко стари баби и немаат попаметна работа.

иначе најкул место за излагање во мојот град е парк, еСеФ паркот, Лејде, Црква, Браво, Љубов и онаа дупкана Њу Ејџ :)
 
R

reactive89

Гостин
Нај кул место е да се иде во кафичот COOL, стварно кул си проаѓате...

COOL во ГТЦ приземје од страната на кејот, но од внатре на ГТЦ... т.е. кај обезбедувањето на ГТЦ натаму е...

Петок, Сабота најтоп и најкул место, кафе - бар COOL:vozbud:
 

dusicka

UBAVA KAKO CVET
Член од
5 март 2006
Мислења
301
Поени од реакции
0
skoga sum skopje trend a nekoj vikend koga ke mi tekne da odam ohrid(doma) nemo e najubavo
 

Kajgana Shop

На врв Bottom