Нај кул место за излегување во вашиот град!

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
За на кафе седенки Кафе 19 и МАФ МАФ ми се нај КУЛ како што би кажале вие, а за на добро журче, секако Селект, но избегнувајте да одите петок и сабота зашто е полно. Најубаво е среда и четврток, караоке, и чат пат по некој ДЈ. Приметивте дека за Струмица зборувам!
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Оди бе, веќе ни 19 ни ништо не бива во Струмица. Многу ретко да пуштат нешто стварно за скокање. We need trance, people. Not some ******* турбо-глуп фолк, и рап. А во б52 ке го слушам најглупиот ДЈ на светот, Ацо (Алекс). Песните ги мене на секои 2 месеци, ке земам ке му исклучам PC-то преку кој ги пуште тие песни. Ти му викаш пушти нешто за скокане, он пуште продиџи. Рипаш десетина минути и му викаш ај сега транс нешто, од Тиесто малко Трафик нешто, он пуште катастрофа.... рап.
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
За на кафе ме аресе Гламур и 19, а за навечер за журка СЕЛЕКТ!!!!
 

LostGhost

Invisible
Член од
20 јануари 2008
Мислења
252
Поени од реакции
1
дечки ако одете во штип задолжително е да го посетете ice, за вљубените го препорачувам четвртокот како ден, а за останатите петок и сабота.
*[едитирано од модератор]
(Напиши места, а не линкови до други сајтови)
http://www.stiponline.com
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
Selekt definitivno za nokno izleguvanje a taka za preu den na kafe 19 ili extrime...:) Vo Strumica :)
 

Rock Girl

Liber, libertas!
Член од
11 август 2007
Мислења
500
Поени од реакции
28
Mene mi se super "Sense" i toj kaficot "Mala Stanica", pozadi Ramstore sto e. Kul mesta, mesta kade sto ne pustaat turbofolk!:je:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
мене почна амбасадор да ми станува супер (изглеа дека правам журки таму и по мој мерак се пучта музика, значи без шабанско) хахаха
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
368
Поени од реакции
2
vo Ohrid sekoj vikend se odi vo PARK.
Po jaka diskoteka od park vo OH mislam deka nema. Sve e tehcno muzika. SUPER ZA IGRANJE i otkacuenje
 

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
vo Ohrid sekoj vikend se odi vo PARK.
Po jaka diskoteka od park vo OH mislam deka nema. Sve e tehcno muzika. SUPER ZA IGRANJE i otkacuenje
точно другар ! и позапалени женски од таму нема :D ! со трчанње одам таму секојпат ! срекен до даска :D:D:D !
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
Во Штип,Ice е супер.Јас одам во Fashion највеке. Али највеке ме нервира кога почнат да пуштат српски,после 12 обично. Имаш и Scream во трговски и таму е супер,само мораш да стоеш цела вечер нема кај да седнеш
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
Vo Prilep Aporea e naj kef kafic za undergrund people!! So e najvazno nema turbo folk. Drugoto e seto zagrozeno. E sega vo leto nema mnogu guzva posto site vo park se premesteni:pipi:
 
E

elence*$

Гостин
незнам шо е шемава во охрид сиве по парк се запалени...јас еднаш бев ама нешо не ми е по кејф....мислам убо си е,ама не е ко за мене.
за мене идеално место во охрид дефинитивно balance :pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom