Најчудно и најинтересно додворување

Член од
30 јули 2007
Мислења
62
Поени од реакции
0
Lele lugje....pred edna nedela mi se udvarase eden tip na najcuden mozen nacin - mi vika ja sakam da ti se pustam ama nema da ti se pustam oti znam deka ke me odbies :uvo::pos2: Iskreno neznam kako da go definiram ova ama ajt.....
Sakam da slusnam i drugi vakvi slicni situacii (ako gi ima) ili pak nekoe interesno udvaranje sto vi ostavilo vpecatok :)
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Имаш прекрасен фустан, многу убаво би стоел на подот од мојата спална соба... ()
 
M

_MACA_

Гостин
Бев во кафиќ со една другарка и како се симнуваме по скалите еден тип се качува и ми вика:- уааааауууу! моме ама си страшна!:) и јас му викам:- ихиии ти си уште пострашен:pos2: .Се изнасмеаме и така...:pipi:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Ne zaebavaj , pa drug pat ne nosi fustan da mu ebam majkata na sekakvi budali ke naletas... e svasta znaci:pos2:
Прати ова:
Дечко имаш цигара?
Не, ама имам саат.
Шо има врска тоа, јас не можам саат да пушам.
Не мораш саат, ама можеш пола саат. ;)
 

pcjodamaster

:trololo:
Член од
20 мај 2006
Мислења
4.180
Поени од реакции
127
Другар го рече ова на голем одмор....

М:Здраво јас сум М*****, мило ми е....
А:Здраво, јас сум А********, исто и на мене.
М:Како си?
А:Супер, ти?
М:Супер, туку ми се свиѓаш, сакаш да се фатиме?

Ја запозна пред неполни 30 секунди, и веднаш ја праша да се фатат....чудо невидено...инаку другаров крши рекорди, ова го има и побрзо направено....
 
Член од
20 август 2007
Мислења
11
Поени од реакции
0
mene vo eden kafic, mi doagja decko i me fakja za raka da igrame. Bese sladok ne velam ne, ali posle kratko vreme, me pusti, ja pikna rakata u dzeb i od tamu izvadi sise pivo i mi vika sakas pivo??? U sred kafic :pos2:
 
B

black angel

Гостин
heh sedam ja na kej so drugarki i doaga eden drugar na drugarka mi i ni vika na site:a be decki so ste ubavi arno ama ne vidov niedna od vas da nosi tanga vecerva!i ja mu vikam priberise malce i pazi kade gledas i ovoj mi vika oci se da gledam tangi
 

Vikuska

I know the pieces fit...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
879
Поени од реакции
7
се шетаме со едни другарки и доаѓа еден тип и ме тргнува за рака и ми вели :" Малечка сакаш да играме баскет еден на еден? ":pos2:
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Седи една девојка на шанк и ја гледам сама.Прилично згодна девојка и велам што седиш на шанк сама.Очајна да не си.Што не можеш да запознаеш едно машко тука.Па запознај ме мене бре и велам.
Седам во ред во дискотека и позади мене две згодни девојки.И чекаме ред гужва.Им велам девојчиња не буткајте(А тоа нема врска).После 2-3 мин пак девојчиња не ме буткајте.И овие две што ти е на тебе не те буткаме.Абе не затоа сте тука и немате ниеден дечко да ви се додворува па ме допирате мене за гз.Ако сакате толку запознајте ме мене.И овие почнаа да ме гледаат како будала и после пак ги видов внатре во дискотеката ги почастив две пијачки и сега ми се другарки.:)
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
NAjbolje ti e vaka
Devojke jas bi sakal da te e..m no neznam kako da ti go kazam toa :vozbud:
 

Slatka_Mala

devoid of concept
Член од
15 февруари 2006
Мислења
477
Поени од реакции
11
Еднаш си седиме во кафич на свирка и јас се жалам дека ми е досадно и еден од тие што седевме тука ми вика: Епа ај ќе одиме во wc-то да се измуваме и ќе ни биде интересно! А јас прашалници...:uvo:
А летово во Охрид еден тип веќе не знаеше каков комплимент да ми даде додека ми се пушташе, ама интересното е што не направивме никаков друг муабет, освен комплиментите што ми ги даваше за буквално секој мој потег и дел од мене и сл...И како после сака да ме ќари, кога ми ги дигна акциите до 7-мо небо? :tapp:
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
А кога вие девојките носите танга, деколтирани маички и кратки сукњички каде сакате да ве гледаат... во стапалата?
их бре што си бил перверзен и ти у стапала ќе ја гледаш :pos: :pos:
инаку немам некоја интересна случка да ви раскажам за додворување,првин опипувам ситуација па сме другари па се дружиме и без многу филозофирања и празни муабети си пробувам ако упали упали ако не здравје:bilokojzbor2:
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
Ија закон тема.. Финти за пуштање :)

сигурно додека некои од членовиве додека ми го читаат постов ќе се насмеат :smir:

Се изнасмеав! Браво какви работи! Геџо РУЛЗ! :)
Мислам дека последователно темава да се отвори анкета „Казанова на КАЈГАНА“ а? :)

Иначе он топик: Не користам финти, само се претставувам тоа што сум :wink:
 
B

black angel

Гостин
А кога вие девојките носите танга, деколтирани маички и кратки сукњички каде сакате да ве гледаат... во стапалата?
rabotata bese sto site nosevme pantaloni so ne mnogu deklotirani maicki.so ima da me gleda u gz
 

Kajgana Shop

На врв Bottom