Најубава форумџика за 2014 [ГЛАСАЊЕ]

И фрлив мерак на?


  • Вкупно гласачи
    367
  • Гласањето е завршено на .
H

HoT IcE

Гостин
Штета што неможе да се гласа за повеќе, тешко е да падне изборот на една покрај волку убавици. Ама ајде вака, гласав за Ане затоа што ја знам и ми е комшивка, но пишујте цртки и за @коцка @Олимпија @bebush и @Agda Beata која ми зрачи со сексипил :smirce:
 
D

Daedalus

Гостин
Anne има преубави очи, али пошто не може да се види цело лице, не можам со сигурност да ја изгласам. Бебуш има перфектно симетрично лице, Агда, Олимпија и Социопатка.

Ако го изоставам мојот вкус кој е сасим различен од „симетријата“ позади нечија убавина и вклучува шарм и одредена физиономија која на мене лично ми е најубава и идам според уметничките стандарди и тоа што е прикажано на сликите, дефинитивно @bebush .
Заборавив, да се надоврзам, да идев според личен вкус, @коцка :D
 
Последно уредено од модератор:

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
На барање на @Не_Сум_ЏинЏер отстранета е нејзината фотка и нема да учествува во изборот. Оние кои гласале за неа нека прегласаат ;)
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.258
Поени од реакции
3.608
Коцка поради „лудоста“ :D
Инаку @Фокси очите толку на плаво „маваат“ навистина? :D
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
И тука ќе гласам за некоја личност која не ја знам лично и персонално. .... тука гласот ќе идееееее зааааааааааа
бранко (брк) коцкица, ака коцка :ojeaa::ojeaa::ojeaa:
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
@BiG_kIsS

Од сите на фотографиите ми е некако најубаво испадната и затоа ми е најубава, башка има уште две и подобри фотки на другата тема.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom