Најсекси Македонки - „милферици“? (+фото)

Ф

Флеш

Гостин
не знам што гледате во оваа .... ептен грда е искрено според мене ...... има една на Сител што води бизнис вести ... таа ми изгледа ок,солидна .... :D абе македонскиве жени станаа катастрофа во изглед и облекување .... ќе станат бетер од Бугаркиве :D
--- надополнето: 27 август 2013 во 22:52 ---
не знам што гледате во оваа .... ептен грда е искрено според мене ...... има една на Сител што води бизнис вести ... таа ми изгледа ок,солидна .... :D абе македонскиве жени станаа катастрофа во изглед и облекување .... ќе станат бетер од Бугаркиве :D
Наташа Мерсовска и било името .... :D :pos:
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
не знам што гледате во оваа .... ептен грда е искрено според мене ...... има една на Сител што води бизнис вести ... таа ми изгледа ок,солидна .... :D абе македонскиве жени станаа катастрофа во изглед и облекување .... ќе станат бетер од Бугаркиве :D
Абе јбг сеа све е ствар укуса,него дај ја таа што води бизнис вести:D.
 
Ф

Флеш

Гостин
Абе јбг сеа све е ствар укуса,него дај ја таа што води бизнис вести:D.
Наташа Мерсовска
--- надополнето: 27 август 2013 во 22:55 ---
Но оваа си останува моја милферица покрај Катерина Ивановска додека не напунат 30 години ... јас имам 23 години бај тхе веј .... :ROFLMAO:

 

Jimmy

Организатор
Член од
26 мај 2006
Мислења
927
Поени од реакции
312
Нашата до гуша забарикадирана, нивната...ко шо треба. :-D
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.297
Поени од реакции
78.968
Прекрасна тема.
Со нетрпение ја отворив веднаш штом ја здогледав и веднаш непријатно се изненадив од фактот што голем дел од сликите се недостапни, не можат повеќе да се гледаат. :(
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.297
Поени од реакции
78.968
.... :D абе македонскиве жени станаа катастрофа во изглед и облекување .... ќе станат бетер од Бугаркиве :D
Не само жени, туку и мажи. Комплетна катастрофа у облекуење, абогами и у дебелеење.
Баш сеа глеав слики од Виноскоп, галерија од една винарија и се запрепастив колку е "просекот дебел" и не знае да се облече.
Коа е некој дебел, а знае да се облече е ОК, али кај нас има и дебели и слаби кои поима немаат од облекуење, стварно, ни од шминкање...

Бугарките се каде-каде бољи.


На MILF-овите им простувам све. Они ми се исклучок.
 
Ф

Флеш

Гостин
Абе каде-каде бетер полоши стануваат.Многу позитивно сум изненаден од Албанките,не овие овде во Македонија.Бев пред неколку недели во Тирана,абе ми се проби секој стереотип за нив.Колку напреднаа, се среди ја. Дали од тоа шо пуно ги има надвор во странство и носат култура дома.Навистина супер изгледаат.(y)(y)(y)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom