Најомилено чоколадо?

Која ви е омилена чоколада зошто?


  • Вкупно гласачи
    917
Член од
15 февруари 2008
Мислења
9
Поени од реакции
0
Според мене milka најдобри чоколадца :) од: лешник, јагода ... :toe:
 

CELTIK

magionicar
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.909
Поени од реакции
839
Njlepse Zelje so casa konjak brendi odlicna kombinacija nezaboravno zadovolstvo da vi kazam pocnav i vo kafici da si nosam bidejki sum redoven konzumer na konjak pa sea nekako dobro mi odi so ZELJE
 
E

`EsCaPe`

Гостин
Ах , чоколади ..обожавам секакви ..а денеска ми ја соопштија страшната вест дека сум алергична на нив..Како може бе , како? До вчера си јадев чоколади , а сега малце да изедам одма алергија... Уффф :nerv:

Иначе омилена ..Нестлеее рулззз !
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
368
Поени од реакции
2
mene Toblerone mi e najomilena cokolada no ete ja nemase na spisokon. Ama posle Toblerone, Milka. Zosto? Pa ne znam navistina. Samo znam deka mi se sviga poveke od drugite hehe
 

head

ЧОВЕКОТ СО МАЛО ТЕЛО
Член од
15 септември 2005
Мислења
1.304
Поени од реакции
362

НАЈУБАВО ЧОКОЛАДО ДЕФИНИТИВНО !
НЕ Е СКАПО 200 ДЕН. , А 500 ГРАМА Е :vozbud:ПОВЕЌЕ ЛЕШНИЦИ У ЕДНО ЧОКОЛАДО НЕ СУМ ВИДЕЛ
 

*princess*

..SiMpLy GorGeOuS..
Член од
17 февруари 2008
Мислења
747
Поени од реакции
21
милка со крупни лешници, шарена и бела со меурчиња.............зашто???????????????????????//// па највкусни се..мммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммм
 

EVIL-B

Hip-Hop Legend
Член од
2 декември 2007
Мислења
357
Поени од реакции
4
Во последно време многу јадам Синтагма од тоа млечното,а инаку нема споредба со Милка
 
E

elence*$

Гостин
СЕКОЕ!! зависна сум од чоколадо!
ама пак ако морат да одберам тогаш дефинитивно милка!
ама мене секоја чоколада ми е убааааа:vozbud:
одам да си купам:pipi:
 

draganask

те сакам СОНЦЕ
Член од
4 декември 2007
Мислења
401
Поени од реакции
24
Пробајте го од КАМ новото на Алпико, Alpiko Noisette, преубаво е!!! :vozbud:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Ритер Спорт или некое од Линдор...и предозирањето може да почне..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom