Најодвратна песна што сте ја слушнале?

Член од
8 мај 2006
Мислења
358
Поени од реакции
11
Vaa najnovata od shakira so wyclef jean. ustvari site od shakira . tia nejziniot odvraten glas ednostavno ne mozam da go slusam.
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.906
Поени од реакции
23.877
ја спомнав ама морам пак пошто пред малку ја слушнав
James Blunt-You are beautiful ауууу сум слушнал се и сешто ама ова :tapp: :bip: :zid: :dudlac: :violent1: :pov: :pov: :kickbox: :buum: :angry3:
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
Crying and Laffing ова се две песни во првата еден цело време плаче, а во другата цело време се смее, моронизам па и се чудам едно време и во дискотеки ја пуштаа
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Сашо со нумерите Не ги гаци свеките и Пијан и млад!!!
 
Член од
4 август 2006
Мислења
20
Поени од реакции
0
Neshto postaro, od pred 7,8,9 godini...dvete pesni srpski, ednata beshe TUC TUC a drugata PLAVI SLON...:tapp:
 
Член од
19 август 2006
Мислења
52
Поени од реакции
0
Ударам од главу ко шампањац...........БЉАК:nenene: :tapp:
Леле на телевизорот кога ќе ја фатам негде мислам слухот ми се оштетува!
 

MoNa`

Do you believe in perfection ?
Член од
18 април 2006
Мислења
1.702
Поени од реакции
6
Ромале,ромали ,шампањац и мн други..
 

ScarFace

Командант
Член од
11 јануари 2006
Мислења
124
Поени од реакции
2
Sekoja bugarska pesna me nervira, a posto site se ukradeni os Srpskata turbo folk scena taka da i toa me nervira
 
Член од
20 август 2006
Мислења
25
Поени од реакции
0
Се што е турбофолк, Пет Шоп Бојс (особено по фактот дека Перл Џем и Симпли Ред биле во потесен избор...) и не ја можам One од U2, верзијата со Мери Џеј Блајџ. Зошто таква легенда од песна да биде преработена?
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Сите песни од Ребека, Маја Вукичевиќ, Ноне, Мартин Вучиќ, Сашо, Бојана и слични такви талентирани Мак-Фест ѕвезди.
А како песна посебно ќе ја издвојам "Лесно ко два и два"(насловов се` кажува) од Ноне.
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
PSYtisfaction напиша:
Сите песни од Ребека, Маја Вукичевиќ, Ноне, Мартин Вучиќ, Сашо, Бојана и слични такви талентирани Мак-Фест ѕвезди.
А како песна посебно ќе ја издвојам "Лесно ко два и два"(насловов се` кажува) од Ноне.
I plus ke gi dodadam tie turbo folk, a posebno onie od Kitic (da ja izdvojam Sampanjac) Uzasna pesna, a pak da ne pram muabet za Azis :pos2::pos2: :tapp: :pov: :ija:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom