Најмлад и најстар сексуален партнер?

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Мистичен, 30 септември 2005.

 1. Frankie Yale

  Frankie Yale Гостин

  dedoto?
   
 2. Рудници и

  Рудници и ООЗТ Рудници и железарница - Скопје

  Член од:
  9 декември 2009
  Мислења:
  11.215
  Допаѓања:
  16.219
 3. mislitelo

  mislitelo

  Член од:
  26 мај 2011
  Мислења:
  33
  Допаѓања:
  4
  9 godini pomala..4 god postara..moram da dodadam : treba da se proba ..nema greska..a bas bi prob. i poomlada i poostara ;)))
   
 4. Wiche

  Wiche шегобиец

  Член од:
  22 декември 2009
  Мислења:
  204
  Допаѓања:
  119
  Најмлада 14 год:sneaky: ама и ја бев клинец тогаш,
  а најстара па не сум сигуерн имаше некои теткици преку 40 мада ништо официјално ќе знам за другпат да прашам :)
   
 5. Incule

  Incule

  Член од:
  4 јануари 2015
  Мислења:
  994
  Допаѓања:
  315
  Срамота е да кажам
   
  На googlegm, Kaufmann и pgoran им се допаѓа ова.
 6. stokastika

  stokastika

  Член од:
  8 септември 2017
  Мислења:
  69
  Допаѓања:
  9
  najmlada 18 jas28 najstara41 ja 29 haha
   
 7. gumush

  gumush

  Член од:
  5 септември 2017
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  22
  najmlada 17 najstara 45
   
 8. stokastika

  stokastika

  Член од:
  8 септември 2017
  Мислења:
  69
  Допаѓања:
  9
  najmlada 15 pomalku od mene ama kakva strasna cicka imase i koja slucajnost bese, najstara 15 povejke posle teska pijanka i ne bese loso super bese
   
 9. Заљубениот

  Заљубениот

  Член од:
  23 ноември 2018
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  3
  Најмлада 8 години помлада од мене
  Најстара 10 години поголема од мене
   
 10. vecnost

  vecnost

  Член од:
  2 мај 2017
  Мислења:
  28
  Допаѓања:
  2
  zdr otkupuvam nevinost na devojka po dogovor moj email ; marjantaleski@yahoo.com
  whats up +447447309225 viber isto
   
 11. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.388
  Допаѓања:
  5.275
 12. Forza Milan!!!

  Forza Milan!!!

  Член од:
  1 јуни 2011
  Мислења:
  21.324
  Допаѓања:
  31.736
  Тебе веќе ни за мочање не те бива, а не пак за тоа.

  Sent from my Mi A1 using Tapatalk
   
 13. Wacky87

  Wacky87

  Член од:
  8 јануари 2013
  Мислења:
  82
  Допаѓања:
  131
  Ако не е ‘дупло’ не признавам :LOL:
   
 14. martin64

  martin64

  Член од:
  1 јули 2018
  Мислења:
  63
  Допаѓања:
  19
  Во неделата бев со една, јас 19 имам она 25
   
 15. Che59

  Che59

  Член од:
  28 февруари 2017
  Мислења:
  2.428
  Допаѓања:
  2.317
  Отсекогаш било плус минус 3 години од мојата возраст.
  Не сум љубител на екстремни разлики во возраст.
   

Сподели преку: