Најмлад и најстар сексуален партнер?

Член од
20 август 2010
Мислења
149
Поени од реакции
16
^горниот пост мислам би требало во некоја друга тема да иде.

Он >> сеа за сеа еден партнер, сегашниот, 3 години постар.

Да сум слободна би пробала и нешто постар(ама добро очуван хаха), ама сеа за сеа тоа е невозможно:pipi:
 
Член од
1 февруари 2010
Мислења
57
Поени од реакции
4
8 год. помлада од мене(сегашната партнерка).Пред тоа сум пробал и секс со постара госпоѓа од мене(5 год.), иако постарка од мене, беше феноменално. Годините и искуството си го прават своето.Не се кајам за тоа, да ми се пружи повторно шанса, повторно би имал секс со повозрасна од мене, максимум до 10 г. под услов да е стегната и добро одржувана и секако дисктретна.:toe:

--- надополнето ---

до Антонија:
Колку год. имаш, навистина си невина или не излажа сите овде на форумот.Ако си испод 17 г.не е ништо страшно да не си пробала секс(да го скинеш хименот).Како и да е и тоа ќе се случи,во прашање е само време , тоа е неизбежна и насушна природна потреба, бла, бла......:vozbud:
 
H

HITCH

Гостин
A mazena 40 godisna zena so dve deca da legne so 17 godini pomlad ( se kolne deka samo toa neverstvo go ima napraveno ) zatoa sto za prv pat od kako e vo brak nekoj i se "posvidjal" , vo red li e ? ajde sega da go slusnam zenskiot nezen svet sto ima da kaze .....
Женскиот свет само има да ти каже: те искористила и те фрлила, а тебе супер ти дошло :toe: или можеби ти се слоши од толку внимание :pos:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
A mazena 40 godisna zena so dve deca da legne so 17 godini pomlad ( se kolne deka samo toa neverstvo go ima napraveno ) zatoa sto za prv pat od kako e vo brak nekoj i se "posvidjal" , vo red li e ? ajde sega da go slusnam zenskiot nezen svet sto ima da kaze .....
Аплауз за мамица,сигурно се чувствуваш како стара крпа :)
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
20-тина и кусур години помлада од мене, лани, а кога бев на нејзина возраст имав „врска“ со 16 год. повозрасна од мене!
-И да видиш Леандра, жими се, не се разбудив ниту испотен, нитуа пак воопшто сонував, напротив, топ ми беше :tapp:
 
T

Tetro

Гостин
Сум бил со помлада неколку пати, преферирам секс со повозрасни од мене.
Како што викаше дедото: Боље старо да ме учи, него младо да ме мучи.
Најмладата имала најверојатно 17-јас кога бев 16, а најстарата (незгодно ми беше да ја прашам, а и небитна ствар) околу 34-37, а јас 22 бев.
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Сум бил со помлада неколку пати, преферирам секс со повозрасни од мене.
Како што викаше дедото: Боље старо да ме учи, него младо да ме мучи.
Најмладата имала најверојатно 17-јас кога бев 16, а најстарата (незгодно ми беше да ја прашам, а и небитна ствар) околу 34-37, а јас 22 бев.
ги смеша малку бројките:smir:
он: постар 3години. Помлад од мене не сум имала.
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818
Постар скоро 2 год. од мене, (единствен) други сум немала.
 

zakaculko

skinhead '03
Член од
24 март 2009
Мислења
201
Поени од реакции
33
помлада 7, а постара 15 години и не ја мењам за ниедна, и дефинитивно е подобро со постаро и поискусно
 

Kajgana Shop

На врв Bottom